بازیکن Modern Warfare 2 به تغییرات عمده در صدای بازی اشاره می کند – اخبار


Call of Duty جنگ مدرن ۲ به نظر می رسد صدای قدم ها در مجموعه اخیر تغییر کرده است، اما متأسفانه بازیکنان لزوماً از جهت تغییر راضی نیستند. جنگ مدرن ۲ بازیکنان از صدای پاهای بلند که باعث افزایش اردو در بازی شد، شکایت داشتند. به نظر می رسد که Infinity Ward به بازخورد بازیکنان گوش داده و تغییراتی در صدای پا ایجاد کرده است، اما به جای ساکت شدن، صدا را بلندتر می کند.

Call of Duty جنگ مدرن ۲ آخرین نسل شوترهای اول شخص Infinity Ward و Activision هستند ندای وظیفه حق چاپ این بازی دارای یک کمپین تک نفره است که در آن بازیکنان به جای سربازان Task Force 141 قدم می گذارند و در مرز جنوبی ایالات متحده با دشمنان جدید و آشنا روبرو می شوند. چند نفره در جنگ مدرن ۲ او سبک های زیادی دارد، مانند سلطه مردمی یا نجات زندانی که به تازگی معرفی شده است.

ویدیوی GAMERANT برای امروز

مطالب مرتبط: باگ Call of Duty: Warzone 2 بازیکنان معلول را فوراً می کشد.

بازیکنان شکایت کردند جنگ مدرن ۲ در مورد صدای پا که برای یک بازی خوب مناسب نیست. بحث این است که صدای پاهای بلند مکان بازیکنان را به راحتی نسبت به کمپ نشان می دهد. علاوه بر این، Dead Silence هیچ امتیازی ندارد جنگ مدرن ۲در عوض، اکنون یک ارتقاء میدانی غیرقابل قفل است، به این معنی که هر دو کمپینگ یک روز میدانی دارند. Infinity Ward یک اصلاح صوتی گام به گام را در وصله فصل ۱ منتشر کرد، اما پخش کننده Xclusive Ace پیشنهاد کرد که این تغییر می تواند بیشتر از اینکه مفید باشد آسیب برساند.

Infinity Ward حتی در نسخه قبلی مشکلات تعادل صوتی داشت ندای وظیفه اما به نظر می رسد که این شرکت می خواهد این بار مشکل را به سرعت حل کند. در یادداشت‌های اصلاحی آمده است: «تیم صوتی پیشرفت‌های قابل توجهی در سیستم صوتی برای رسیدگی به این بخش کلیدی انجام داده است. با این حال، با توجه به ضبط قبل و بعد از وصله Ace که در توییتر ارسال شده است، سرعت حتی بالاتر است. تصویر شکل موج یک داستان واضح را بیان می کند. سرعت بالاتر است، و نه با حاشیه ناچیز.

در حالی که این یک چرخش عجیب و غریب است، ممکن است توضیح ساده ای وجود داشته باشد. بازی کد را با بتل رویال به اشتراک می گذارد Call of Duty: Warzone 2و برخی از تغییرات، اگر نه بیشتر، بر هر دو بازی تأثیر می گذارد. بازی ها همچنین در گیم پلی متفاوت هستند و ممکن است راه حل یکسان برای هر دو کارایی نداشته باشد. این ممکن است دلیل متعادل بودن گام ها در هر دو باشد ندای وظیفه بازی های همزمان با یک کد تقریباً غیرممکن است و به همین دلیل به نظر می رسد که مشکلات وجود داشته باشد.

Call of Duty جنگ مدرن ۲ در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در دسترس است.

بیشتر: Call of Duty: Modern Warfare 2 – هر امتیاز SMG