بازیگری، هزینه یک رابطه طولانی مدت – بازیگر زن – پاپ نیوز


تواین هاستروپ بازیگر نیجریه ای مقیم آمریکا از مهاجرت به آمریکا و حرفه بازیگری خود به قیمت یک رابطه طولانی مدت صحبت کرده است.

او در بیانیه‌ای که برای شنبه بیتز ارسال شد، گفت: «در سفرم در زندگی، هیچ پشیمانی نداشتم. اگر همه چیزهایی که برنامه ریزی کرده ام طبق برنامه پیش نرود، از آن درس می گیرم و ادامه می دهم. یکی از فداکاری هایی که به عنوان یک زن و بازیگر انجام دادم این است که اگر نیجریه را به مقصد آمریکا ترک نمی کردم، مطمئنم ازدواج می کردم یا ستاره معروفی می شدم. “بزرگترین قربانی این بود که رابطه طولانی مدتم را در نتیجه جابجایی و بازیگری از دست دادم.”

یکی از فارغ التحصیلان ارتباطات جمعی از دانشگاه اولابیسی اونابانجو در ایالت اوگون همچنین خاطرنشان کرد که انتقال او به ایالات متحده یک “نوبت سرنوشت” به نفع او بود. او گفت: “من فرصت بازی در فیلمی به نام Osumare را داشتم که در آن اولین عنوان را بازی کردم.” او من را در کانون توجه قرار داد و در کنار چند بازیگر بزرگ نامزد نمایشنامه ای در ایالات متحده شد. این سفر من به آمریکا بود.”

هاستروپ که شهروند آمریکا نیز هست تهیه کننده دو فیلم «فرانمی» و «استریپر» است.

تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتال موجود در این سایت را نمی توان به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی صریح PUNCH تکثیر، منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا مجدداً توزیع کرد.

تماس: سردبیر[at]punchng.com