بازی تیراندازی اول شخص آینده – اخبار بزرگ ۲۴


زمان انتظار به پایان رسید! سرانجام EA تاریخ انتشار را اعلام کرد میدان جنگ ۲۰۲۴، فصل ۱. اطلاعات به علاوه در مورد نمای کلی پورتال بازی، تاریخ انتشار بتا و اطلاعات بیشتر. هم DICE و هم EA اعلام کرده اند که فصل ۱ در ۹ ژوئن با مجموعه ای از محتوای جدید پخش خواهد شد.

آنها برای مدت طولانی روی آن کار کرده اند. آنها پس از سال ها انتظار، قسمت جدید را «جاه طلبانه ترین» سریالی نامیدند که به زودی راه اندازی می شود. این بازی قرار است شامل نقشه های ۱۲۸ نفره باشد. این مجموعه ای کاملاً جدید از سلاح ها، ابزارها، بسیاری از وسایل نقلیه اسباب بازی آینده نگر و روبات های هوش مصنوعی خواهد بود. همچنین نقشه سری کلاسیک را در حالت Amazing Portal ارائه می دهد.

فصل ۱: ساعت صفر برای همه بازیکنان Battlefield 2024 رایگان است. اگر ویژگی‌های جدید می‌خواهید، فقط به یک مجوز ممتاز نیاز دارید. BF 2024 نظرات مختلفی را از سوی مردم دریافت کرد و نسخه جدید برای این تغییر کافی خواهد بود. پیش از این، بازی نتوانست انتظارات فروش EA را برآورده کند.

Battlefield 2042: The Future Of First Person Shooter

BF2024 دارای ۳ حالت بازی اصلی است. «شکست» و «فتح» در «توتال وار» حضور دارند. مدل دوم این بازی یک پلتفرم جامعه است که با نام Battlefield Portal شناخته می شود. در نهایت، حالت سوم یک حالت چند نفره محبوب به نام “حالت خطر” است.

این بازی بر روی پلتفرم های زیادی مانند PC، PS4، PS5، Xbox Series X/S و Xbox One در دسترس است. ۳ نسخه مختلف از بازی موجود و آماده پیش خرید می باشد.

نسخه های استاندارد PS4، PC و Xbox One با قیمت ۵۹،۵۹.۹۹ قیمت دارند، در حالی که نسخه های PS5 و Xbox Series X/S 69.99 قیمت دارند. نسخه Ultimate برای کنسول ۱۱۱۱۹.۹۹ و برای PC 9109.99 قیمت دارد. جدا از آن، Battlefield 2024 Gold Edition با قیمت ۹۹ ۹۹.۹۹ برای کنسول و ۸۹ ۸۹.۹۹ برای PC در دسترس است.

ویدئوی میدان جنگ