بازی های تاتنهام و منچستریونایتد و من سیتی و آرسنال در ماه سپتامبر به صورت زنده از شبکه اسکای اسپورت پخش خواهند شد


بازی افتتاحیه آخر هفته آرسنال با منچسترسیتی در ماه سپتامبر به صورت زنده از شبکه اسکای اسپورت پخش خواهد شد و همچنین شامل بازی تاتنهام و منچستریونایتد خواهد بود.

آرسنال فصل گذشته به سختی قهرمانی را از دست داد و با یک امتیاز پشت سر چلسی به پایان رسید و آبی ها با پیروزی دراماتیک ۴-۲ مقابل منچستریونایتد در روز فصل جام WSL را حفظ کردند.

مردان یوناس ایدوال روز یکشنبه ۱۱ سپتامبر در برابر سیتی که فصل گذشته با ۸ امتیاز کمتر از آنها سوم شده بود، مبارزات خود را آغاز خواهند کرد. این دیدار قرار است از ساعت ۱۹ آغاز شود.

سفر منچستر یونایتد به شمال لندن برای رویارویی با تاتنهام در روز شنبه ۱۰ سپتامبر نیز از ساعت ۱۲:۳۰ شب به صورت زنده از شبکه اسکای اسپورت پخش خواهد شد.

تیم مارک اسکینر امیدوار است در این فصل با یک امتیاز صعود کند و جایگاه خود را در لیگ قهرمانان اروپا تضمین کند، پس از اینکه تیم تازه صعود کرده سیتی فصل گذشته با پنج امتیاز کمتر از رقبای خود سوم شد.

لطفا از مرورگر کروم برای دریافت آسان تر پخش کننده ویدیو استفاده کنید

با قهرمانی چلسی، نگاهی داریم به بهترین گل های فصل ۲۰۲۱/۲۲ WSL.

افتتاحیه مسابقات آخر هفته

در اینجا اولین دور مسابقات برای فصل ۲۰۲۲/۲۳ لیگ برتر زنان است. همه مسابقات از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۱ سپتامبر آغاز می شود مگر اینکه به طور دیگری ذکر شده باشد:

تاتنهام – منچستریونایتد، شنبه ۱۰ سپتامبر – پخش زنده از Sky Sports. شروع ساعت ۱۲:۳۰

چلسی – وستهام – ساعت ۱۲:۳۰ یکشنبه ۱۱ سپتامبر

اورتون – لسترسیتی – ساعت ۱۳:۰۰ یکشنبه ۱۱ سپتامبر

برایتون مقابل استون ویلا

ریدینگ مقابل لیورپول

منچسترسیتی – آرسنال، ۱۱ سپتامبر – پخش زنده از Sky Sports. شروع ساعت ۷ بعد از ظهر