بانک تلفیقی دارایی های خود را در ایلینویز Toll Works افزایش می دهد. (NYSE: ITW)بانک ادغام شده موقعیت خود را در Illinois Tool Works Inc تقویت کرد. (NYSE:ITW–دریافت رتبه) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۳.۸ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۳۰۳۶ سهم دیگر در سه ماهه امسال، ۸۲۱۲۷ سهم از شرکت محصولات صنعتی را در اختیار داشت. دارایی های بانک تلفیقی ایلینویز در آخرین پرونده های SEC به ارزش ۱۷,۱۹۷,۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت تغییر داده اند. Capital Advisory Group Advisory Services LLC یک موقعیت جدید در انبار ابزار Illinois Tool Works در طول سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. Lansing Street Advisors یک مکان جدید در Illinois Tool Works در طول سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Didora Capital Inc. یک مکان جدید در Illinois Tool Works در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Intelligent Financial Strategies یک موقعیت جدید در Illinois Tool Works در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۳۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Active Wealth Management Inc جایگاه خود را در Illinois Tool Works در طول سه ماهه اول ۴۶۸.۸ درصد افزایش داد. Activest Wealth Management اکنون ۱۸۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار را پس از تصاحب ۱۵۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. ۷۹.۶۸ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چند کارگزاری اخیراً در مورد ITW تصمیم گرفتند. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، Illinois Tool Works را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در Illinois Tool Works از ۱۸۰ دلار به ۱۸۷.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۳ آگوست به شرکت رتبه “برابر” داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Illinois Tool Works از ۱۸۲.۰۰ دلار به ۱۹۱.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، به شرکت رتبه “کم وزنی” داد. Credit Suisse Group هدف قیمت خود را در Illinois Tool Works از ۲۲۵.۰۰ دلار به ۲۲۹.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، به شرکت رتبه “برتر” داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. این شرکت در گزارشی در روز سه‌شنبه، ۱۲ جولای، هدف قیمت خود را در Illinois Tool Works از ۲۵۵.۰۰ دلار به ۲۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه «اضافه وزن» را به سهام اختصاص داد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، شش نفر رتبه نگهداری و سه نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای رتبه‌بندی اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۰۲.۰۰ دلار است.

عملکرد موجودی ابزار کار در ایلینوی

سهام NYSE: ITW در روز جمعه با قیمت ۱۹۴.۷۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۸۱، نسبت معاملات ۱.۴۸ و نسبت سریع ۱.۰۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله ۱۹۹.۹۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۰۱.۲۹ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۶۰.۳۱ میلیارد دلار، نسبت PE 23.11، نسبت P/E/G 2.74 و بتا ۱.۱۲ است. Illinois Tool Works Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۱۷۳.۵۲ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۲۴۹.۸۱ دلار است.

Illinois Tool Works (NYSE: ITW – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، آگوست منتشر کرد. این شرکت تولیدات صنعتی درآمدی معادل ۲.۳۷ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه اعلام کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۲۲ دلاری تحلیلگران با ۰.۱۵ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۴.۰۱ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۳.۹۸ میلیارد دلار بود. Illinois Tool Works بازده سهام ۷۵.۴۱% و حاشیه خالص ۱۷.۴۴% داشت. درآمد کسب و کار نسبت به سال قبل ۹.۱ درصد افزایش یافته است. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته ۲.۱۰ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Illinois Tool Works Inc. 9.08 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

Illinois Tool Works سود را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۱۴ اکتبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، ۱.۳۱ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. موعد مقرر پنجشنبه ۲۹ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود ۵.۲۴ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۲.۶۹ درصدی است. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی Illinois Tool Works 1.22 دلاری است. Illinois Tool Works دارای نرخ پرداخت ۵۷.۸۹٪ است.

ابزار کسب و کار نمایه شرکت ایلینوی

(رتبه گرفتن)

Illinois Tool Works محصولات و تجهیزات صنعتی را در سراسر جهان تولید و به فروش می رساند. این در هفت بخش عمل می کند: Automotive OEM. تجهیزات مواد غذایی؛ تست، اندازه گیری و الکترونیک. جوشکاری پلیمرها و مایعات. محصولات ساختمانی محصولات تخصصی OEM خودرو، قطعات پلاستیکی و فلزی، بست ها و مجموعه ها را برای خودروها، کامیون های سبک و سایر کاربردهای صنعتی ارائه می دهند.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ITW را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Illinois Tool Works Inc. بازدید کنید. (NYSE: ITW – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Illinois Tool Works (NYSE: ITW)

اخبار و نظرات مربوط به Illinois Tool Works Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Illinois Tool Works و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.