باکس اشتهای رقابت قبل از فصل نتس را شکست می دهد

باکس اشتهای رقابت قبل از فصل نتس را شکست می دهد


پیروزی 119-115 نتز مقابل باتز در شب جمعه یک پیش فصل پاک بود ، حتی به بازسازی درام سریال کلاسیک پلی آف آنها در ژوئن گذشته نزدیک نبود. اما تیم ها بهترین رقابت ها را در کنفرانس شرق توسعه می دهند و در مجموع یکی از بهترین ها در NBA هستند.

برنامه ریزان برنامه آن را می دانند. به همین دلیل است که نت ها فصل را در 19 اکتبر در میلواکی با قهرمان فعلی بوکس در برابر تیمی که می خواهند سرنگون کنند ، باز می کنند. نیمه نهایی اولین باری است که نتس در بارکلیز سنتر بازی می کند ، پس از شکست اضافه وقت خود در هفت بازی سخت مقابل بوکس در نیمه نهایی کنفرانس.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت “رقابت ها فرصتی برای رشد دارند.” “بعد از بازی در فصول ، معمولاً نوعی رقابت وجود دارد ، مهم نیست که سریال چگونه پیش می رود. اما برای داشتن چنین سری نزدیک ، من فکر می کنم اگر دو تیم پیشرو در استان شرقی همچنان به قهرمانی در NBA ادامه دهند ، رقابت کافی را ایجاد می کند. اما فکر نمی کنم شما شاهد رقابت زیادی باشید [Friday]به “

به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی ، تورها به دلیل Kirwin Irwin و Paul Millsap ناپدید نمی شوند. بدون 9 بازیکن ، از جمله جیانیس آنتوتوکنپو ، جوری هالیدی و کریس میدلتون ، میلواکی بیشترین چرخش را داشت.

کوین دورانت جمعه شب در جریان پیروزی نتز در این فصل ، Thanasis Antotoconpo را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

درگیری فصل گذشته یک بازی کلاسیک فوری بود که بذر رقابت را کاشت. سازگاری موقعیتی دورانت با Antotoconcompo (هر دو MVP سابق) باعث کاهش این دانه ها شد و زمان ایروین زمانی به پایان رسید که او در پای Greika Frik فرود آمد و مچ پای ایروین در بازی 4 این سری متورم شد.

دورانت در اولین بازی پیش فصل خود در جمعه شب ، 18 امتیاز ، 6 ریباند و 3 پاس گل را در بیش از 23 دقیقه به دست آورد. جیمز هوردون-که در آن دور دوم با مصدومیت دور دوم از ناحیه همسترینگ بیشتر این سری را از دست داد-در اولین عملکرد پیش فصل خود زنگ زده ظاهر شد و بیشتر وقت خود را در دوره توانبخشی گذراند.

هوردون که روز یکشنبه پیروزی افتتاحیه لیکرز را ثبت کرد ، چهار امتیاز از چهار تا نه و هشت امتیاز مقابل باکس با سه بازی برگشت داشت.

به همان اندازه که دست زدن به توپ (جایگزینی 20) تنبل است ، تورها با چرخش بدتر می شوند. آنها به سرعت دست به برخی از سرقتهای اولیه زدند که به دلیل سرقت و تنظیم Jevon Carter 23-11 جلوتر بودند. اما ارتباط آنها کند شد و امنیت آنها کند شد.

اردن انورا در ورزشگاه میلواکی 30 امتیاز کسب کرد ، در حالی که ایلیا برایانت و ساندرو ماموکلشویلی تهیه کننده سیتون هال هر کدام 20 امتیاز کسب کردند.

نش در سالهای 98-95 پیشروی کرد وقتی نش واحد دوم جانباز خود را بیرون کشید. میلواکی 14-4 ، 10-4-10 پیش افتاد ، اما نت ها کمی بی تفاوت بودند.

تورها
ضربه جورجیو کالیتزاکیس توسط لامارک آلدریج مهار شد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

کام 19 پا عقب رفت و در یک دقیقه باقی مانده دروازه را 112-111 کرد و بعد از اینکه ماموکلاشویلی سه امتیاز را از دست داد ، توماس در پنج دقیقه باقی مانده توپ خود را برای بالشتک چهار امتیازی سوراخ کرد. تورها هرگز دنبال نشدند.

نشانه های رقابت جوانه ها؟ Thanasis Antotoconcompo (برادر جیانیس) میلواکی ، D’Andre Bembury را با سختی زیادی در محل سقوط به دادگاه می فرستاد. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری این پیشنهاد را نپذیرفت و هنگام عذرخواهی به بازوی سیلی زد.

“من فکر می کنم [the rivalry] نسبتا جدید. این یک سریال باورنکردنی بود که در مرحله پلی آف با آن آشنا شدیم. مایک بودن هولزر ، مربی تیم بوکس گفت: “هر دو تیم وقت اضافه می گذارند تا همه چیز را در بازی 7 تسلیم کنند.” “احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان. ما مشتاقانه منتظر تیمی هستیم که برای بهترین تیم در شرق و NBA رقابت می کند ، و من می دانم که این چشم انداز Bro Bro Clin است.

“وقتی در زمانهای معمولی بازی می کنید ، بعضی اوقات این بازیها برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هوادارانشان و همه اهمیت بیشتری دارد. اما وقتی می آیند باید آنها را با خود ببرید. خیلی فرق نمی کند. اما فقط یک مقدار احترام وجود دارد. معمولاً رقابتها با چنین احترامی آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی با آنها هستیم … و به استعداد آنها و کاری که انجام می دهند احترام می گذاریم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *