بایدن می گوید که شهاب سنگ بدهی در شرایط مقررات زدایی “به اقتصاد” سقوط خواهد کرد

بایدن می گوید که شهاب سنگ بدهی در شرایط مقررات زدایی "به اقتصاد" سقوط خواهد کرد


اگرچه جمهوری خواهان می گویند دموکرات ها می توانند محدودیت هزینه های خود را به تنهایی بردارند ، بایدن رئیس جمهور روز چهارشنبه به تاریخ بازگشت و گفت اگر کنگره سقف بدهی خود را افزایش ندهد “بارش شهابی” بر اقتصاد ایالات متحده وارد می شود.

بایدن تأکید کرد که جمهوری خواهان پس از 18 اکتبر قادر خواهند بود از ایالات متحده تخلف کنند و محافظه کاران تلاش می کنند دموکرات ها را تحت فشار قرار دهند تا در رای گیری پیروز شوند زیرا آنها میلیاردها دلار برای هزینه های جدید هزینه می کنند.

ایالات متحده پیشروترین و معتبرترین راک مالی جهان است. اکنون با یک تاکتیک مخرب مخرب حزبی – صرفاً به خاطر سیاست – دوستان جمهوریخواه ما در اینجا تکان می خورند. بایدن تهدید می کند که همه چیز را آغاز خواهد کرد. “بایدن در یک جلسه مجازی با رهبران تجاری گفت.

وی گفت: “اکنون شهابی است که در حال سقوط به اقتصاد ما است. همه ما می خواهیم آن را متوقف کرده و فوراً متوقف کنیم. این نباید جانبدارانه باشد. ”

رئیس جمهور جو بایدن در جلسه ای با رهبران تجاری و مدیران عامل در 6 اکتبر 2021 در مورد لزوم حل محدودیت بدهی صحبت کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

بایدن گفت: افزایش محدودیت اعتباری بدهی قدیمی ما است. ربطی به هزینه های جدید ندارد. ”

وی افزود: بازارهای ما آشفته است. پس انداز در آمریکا نزدیک است. مردم آمریکا – پس انداز شما ، کتاب جیبی شما – مستقیماً تحت تأثیر این ترفند قرار می گیرند … دوستان جمهوریخواه ما باید از بازی رولت روسی با اقتصاد ایالات متحده دست بردارند.

بایدن خبرنگاران را زیر سوال نبرد و ویدئو کلیپ کاخ سفید این جمله را پس از حمایت رهبران تجاری از جمله جیمی دیمون ، مدیرعامل JPMorgan Chase ، از موضع بایدن کوتاه کرد.

رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 در واشنگتن در جریان گفتگو با رهبران تجاری در مورد بدهی ها در سالن دادگاه کاخ جنوبی صحبت کرد.
رئیس جمهور جو بایدن گفت افزایش محدودیت اعتباری نباید جانبدارانه باشد.
عکس AP / ایوان ووچی

میچ مک کانل (R-K) رهبر اقلیت سنا از دموکرات ها خواسته است تا از قوانین آشتی بودجه ویژه برای افزایش سقف بدهی با اکثریت آرا در سنا استفاده کنند.

موضع جمهوریخواهان ساده است. ما لیست درخواست نداریم. دو ماه و نیم هشدار دادیم که حزب شما می خواهد به تنهایی حکومت کند ، بنابراین باید محدودیت اعتبار را به تنهایی تحمل کند. “

در حالی که رئیس جمهور در حال صحبت بود ، دموکرات ها را در این مورد خطاب قرار داد. برای محافظت از مردم آمریکا در برابر بحران ناشی از یک دموکرات اخیر ، ما به دموکرات ها اجازه می دهیم از روش معمول تمدید محدودیت اعتباری دلار ثابت برای پوشش هزینه های جاری تا دسامبر استفاده کنند.

وی گفت: “این بحران زمان دموکرات ها را توجیه می کند و به دولت دموکراتیک متحد زمان کافی می دهد تا قانون محدودیت بدهی واحد را از طریق آشتی به تصویب برساند.” متناوبا ، اگر دموکرات ها تلاش های خود را از طریق قانون مالیات و هزینه دیگری که به خانواده ها آسیب می رساند و به چین کمک می کند ، کنار بگذارند ، می توانند گفتگوی دو حزبی سنتی تری داشته باشند.

رئیس جمهور جو بایدن در 6 اکتبر 2021 با وزیر خزانه داری ایالات متحده (بازگشت) در دیدار با اعضای دولت خود ، رهبران تجاری و مدیران عامل در مورد نیاز به حل محدودیت بدهی صحبت کرد.
رئیس جمهور بایدن در 6 اکتبر 2021 با جانت یلن ، وزیر خزانه داری ایالات متحده ، در دیدار با اعضای دولت خود ، رهبران تجاری و مدیران عامل در مورد لزوم حل محدودیت بدهی صحبت کرد.
EPA

رهبر جمهوری خواهان از لایحه زیرساخت های دو حزبی 1.2 تریلیون دلاری که توسط سنای 69-30 در آگوست تصویب شد ، حمایت می کند ، اما او قصد دارد با استفاده از آشتی بودجه ، یک لایحه هزینه های اجتماعی و افزایش مالیات 3.5 تریلیون دلاری بدون حمایت جمهوریخواهان تصویب کند.

دموکرات ها لایحه ای را برای حذف محدودیت بدهی به تصویب رساندند ، اما جمهوری خواهان برای پیشبرد این لایحه در سنا باید از رأی 60 رای حمایت کنند.

قانون محدودیت بدهی اغلب مشمول محدودیت هایی است و دموکرات ها به احتمال زیاد کنوانسیون را بدون استفاده از لایحه آشتی تمدید می کنند – کاری که کنگره از انجام آن اکراه دارد ، زیرا گاهی اوقات می توان از رویه خاص مطابق قوانین قانون استفاده کرد.

رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 در واشنگتن در جریان گفتگو با رهبران تجاری در مورد بدهی ها در سالن دادگاه کاخ جنوبی صحبت کرد.
چند ثانیه بعد ، بایدن تأکید کرد که جمهوری خواهان می توانند بدهی خود به ایالات متحده را نادیده بگیرند. 18 مهلت
عکس AP / ایوان ووچی

مرکز جو مونچین ، یک دموکرات مرکزی در ویرجینیای غربی که به تأخیر در برنامه هزینه های اجتماعی 3.5 تریلیون دلاری اعتراض کرد ، این هفته گفت که ایالات متحده از پیش فرض خودداری می کند – فقط از دموکرات ها برای افزایش محدودیت هزینه ها ، نشان می دهد که وی دخالت نخواهد کرد. به

منچین همچنین گفت که در تغییر قوانین ، که به 60 رای برای لوایح آشتی غیر بودجه ای نیاز دارد ، تردید نمی کند.

منچین روز سه شنبه گفت: “ما اجازه نمی دهیم این کشور شکست بخورد.” “Philibuster هیچ ارتباطی با محدودیت اعتبار ندارد. اساساً ، ما ابزارهای دیگری داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم و اگر می خواهیم از آنها استفاده کنیم ، باید از آنها استفاده کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *