بایدها و نبایدها، انتظار دارید چه چیزی بپردازید و چه گزینه هایی دارید – پاپ نیوز


جودی جاکوبسون | گتی ایماژ

برای انجام برخی برنامه‌ریزی‌های ملکی، لازم نیست پیرتر یا ثروتمندتر باشید.

در واقع، فارغ از سن یا ثروت، کارشناسان می‌گویند، تقریباً همه باید به این فکر کنند که پس از مرگشان چگونه می‌خواهند دارایی‌های خود را تقسیم کنند و اگر بعداً نتوانند چنین تصمیمی بگیرند، چه کسی تصمیم می‌گیرد.

به خاطر خودتان – و مهمتر از همه، عزیزانتان – درخواست امکانات و توصیه های بهداشتی شما می تواند از دردهای عاطفی زیادی در این راه جلوگیری کند.

شریل گرت، یک برنامه ریز مالی مشهور و بنیانگذار شبکه برنامه ریزی گرت در اورکا اسپرینگز، آرکانزاس، می گوید: «بسیاری از مردم فکر می کنند می توانند بعداً دارایی خود را برنامه ریزی کنند، اما همیشه اینطور نیست. مستندات نسبتاً ساده‌ای دارد، اما من داستان‌های هولناکی را دیده‌ام که در آن مردم به اندازه کافی به وضعیت اهمیت نمی‌دهند.

در اینجا به داستان های دیگری نگاه می کنیم که دیدگاه های مالی را در مورد نقاط عطف مهم زندگی ارائه می دهند.

گرت برخی از مسائل مهم برنامه ریزی املاک را که باید در نظر گرفته شود – زودتر از دیرتر توضیح داد.

اراده خود را ترسیم کنید

نحوه توزیع دارایی های شما پس از مرگ در A توضیح داده شده است. الگوهای این سند و بسیاری دیگر را می توان به صورت رایگان از وب سایت هایی مانند LawDepot.com دانلود کرد.

گرت گفت: “وصیت نامه برای اکثر مردم یک تلنگر ساده است.”

این فرم از شما می خواهد که یک پورت به دارایی های خود و یک پورت جایگزین در صورتی که انتخاب اول شما قادر به انجام این نقش نیست، اختصاص دهید. این امر مستلزم جزئیاتی در مورد اینکه چه کسی باید دارایی ها را به دست آورد و اینکه آیا شرایطی وجود دارد که باید قبل از اینکه ذینفعان بتوانند ارث ببرند، وجود دارد، مانند اینکه افراد زیر سن قانونی برای اولین بار به سن خاصی می رسند، نیاز دارد.

گرت توضیح داد: «مهمترین چیز این است که اگر فرزندان تحت تکفل دارید، قیم نام ببرید. اگر کسی مجری و نگهبان افراد تحت تکفل خود باشد، این ساده ترین کار است، اما همیشه معنا ندارد.

اگر می خواهید تمام دارایی شما به همسر یا فرزندانتان برسد، سایر وراث ممکن است بدون وصیت به این خواسته اعتراض کنند.

شریل جارت

بنیانگذار شبکه برنامه ریزی جارت

شاید بهتر باشد که یک نفر از افراد وابسته مراقبت کند در حالی که دیگری منابع را مدیریت می کند.

تصور اشتباه بسیاری از زوجین این است که اگر اراده نداشتند، تمام دارایی ها و سرمایه گذاری ها به دست همسرانشان می رسید. جارت گفت که اغلب اینطور نیست.

وی توضیح داد: قانون دولتی اغلب بیان می کند که در صورت عدم وجود وصیت نامه، دولت اقدام به صدور وصیت می کند و در بسیاری از موارد، دارایی ها به طور مساوی بین همه وراث تقسیم می شود. اگر می‌خواهید تمام دارایی‌تان به زن یا فرزندانتان برسد، اگر وصیتی ندارید، ممکن است وراث دیگر به این خواسته اعتراض کنند».

ذینفعان را انتخاب کنید

یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین جایگزین‌ها برای اجرای وصیت نامه، مشخص کردن نام ذینفعان دارایی‌های خود است. شما می توانید این کار را با همه چیز از حساب های بانکی گرفته تا حساب های سرمایه گذاری، اموال شخصی و املاک انجام دهید.

این دارایی ها را از ملک حذف می کند و هزینه تسویه ملک در دادگاه را کاهش می دهد. جارت گفت: «اکثر آمریکایی‌های طبقه متوسط ​​می‌توانند تقریباً هر چیزی با ارزش را با پیام‌های مورد علاقه پوشش دهند. “ارزان تر است و کار را آسان تر می کند.”

وکالت نامه مراقبت های بهداشتی

اگر قادر به انجام این کار نیستید، مهم است که فردی را برای تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی خود انتخاب کنید. وکالتنامه بهداشتی به یک شخص اجازه می دهد تا از شخص دیگری برای اتخاذ این تصمیمات نمایندگی کند. شما می توانید هر کسی را انتخاب کنید، اما مطمئن شوید که عمیقا به آنها اعتماد دارید.

وکالتنامه مراقبت های بهداشتی همچنین به شما این امکان را می دهد که مراقبت های بهداشتی و درمان های پزشکی را که ممکن است در موقعیت های مختلف نخواهید، با جزئیات شرح دهید. نماینده مراقبت های بهداشتی شما ملزم به رعایت این الزامات خواهد بود.

جارت گفت: “بیشتر مردم می خواهند به جای سپردن این تصمیمات به عزیزانشان، کنترل را در دست داشته باشند.” به آنها لطف کنید و خودتان با مدارک نسبتاً ساده برای پر کردن این کار را انجام دهید.

اگر بعداً نظر خود را در مورد چیزی تغییر دادید، می توانید آن را به روز کنید.

بسیار مهم است که نماینده مراقبت های بهداشتی و همچنین پزشک شما یک نسخه امضا شده از وکالت نامه را داشته باشند.

خواسته های خود را در یک وصیت نامه زنده نشان دهید

مانند یک وکالت نامه مراقبت های بهداشتی، Life دستورالعمل هایی را برای درمان های نجات دهنده ارائه می دهد که ممکن است در موقعیت های مختلف بخواهید یا نخواهید. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما مسئول اطمینان از برآورده شدن خواسته های شما خواهد بود.

Not Resuscitation یا DNR یک سند جداگانه است که بخشی از وصیت نامه زنده است که توضیح می دهد در چه شرایطی نمی خواهید با درمان های نجات دهنده زندگی کنید.

مهم است بدانید که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اغلب از افراد می خواهند که فرم های داخلی خود را در مورد دستورالعمل های مراقبت های بهداشتی پر کنند. همچنین سعی کنید اطمینان حاصل کنید که اگر در اورژانس بیمارستان هستید، نماینده مراقبت های بهداشتی شما از نظر تئوری حضور داشته باشد تا واجد شرایط بودن بلافاصله مشخص شود.

“به نظر من، مراقبت های بهداشتی [powers of attorney] گرت، که شش ماه پیش همسرش را از دست داد، می‌گوید وصیتنامه‌های زندگی مهم‌ترین چیزی است که باید با آن کنار بیایید زیرا در طول زندگی به شما کمک می‌کند. “همه چیز دیگر در هنگام مرگ صدق می کند.”

قیمت آن چند است؟

برنامه ریزی املاک نباید گران باشد. در واقع می توانید وصیت نامه مقدماتی و سایر اسناد مانند وکالت نامه سلامت را به صورت رایگان از سایت lawdepot.com دانلود کنید. این فرم ها نیازی به تأیید اسناد رسمی ندارند، بسته به قوانین ایالتی، فقط توسط موصی و یک یا چند شاهد امضا شده است.

همچنین سایت‌های آنلاینی مانند Quicken و LegalZoom وجود دارند که الگوهایی را برای اسناد برنامه‌ریزی دارایی و نکاتی برای تکمیل آنها ارائه می‌دهند که معمولاً کمتر از ۱۰۰ دلار است.

گرت می گوید هیچ اشکالی ندارد که خودتان این کار را انجام دهید، اما او پیشنهاد می کند که در نهایت یک وکیل داشته باشید، به خصوص اگر دارایی های بزرگ و بیش از چند سهامدار دارید.

وکلا از ۱۰۰ تا ۴۰۰ دلار در ساعت از شما هزینه خواهند گرفت. دستورات ساده نباید بیش از دو ساعت طول بکشد تا ویژگی‌های پیچیده‌ای که چند ساعت بیشتر طول می‌کشد ساخته شود.