با اپل واچ اولترا جدید می توانید ۴۰ متر شیرجه بزنید – بیگ ۲۴ خبر


اینکه بگوییم اپل واچ اولترا یک ارتقا یافته از سری S8 است، دست کم گرفته شده است. طول Ultra 49 میلی متر است که به نظر نمی رسد از S8 45 میلی متری بیشتر باشد، اما از نظر ویژگی ها، تغییر بزرگی رخ داده است. به جرات می توان گفت که اپل بالاخره وارد لیگ بزرگ ساعت های غواصی و به طور کلی ساعت های ورزشی شد. اگرچه ممکن است هنوز رقابت جدی برای گارمین نباشد، مطمئناً برخی از وفاداران به گارمین را مورد توجه قرار می دهد.

Ultra 49 میلی متر طول، ۴۴ میلی متر عرض و کمی بیش از ۱۴ میلی متر ارتفاع دارد. بنابراین، برای کسی که مچ دست کوچکی دارد، ممکن است شبیه یک ساعت بزرگ به نظر برسد. اما می گویند دست شما کوچکتر از آن چیزی است که انتظار دارید. با وزن ۶۱.۳ گرم، بسیار سنگین است اما در عین حال محکم است. به نظر می رسد این محصولی است که می توانید در حین انجام یک ورزش با عملکرد بالا روی آن حساب کنید. در واقع شناگران حرفه ای می توانند این کار را انجام دهند.

GPS چند باندی که به ساعت اضافه شده است، اگر دوست دارید سرگردان باشید، آن را عالی می کند – شاید پیاده روی در مسیرهای آپالاشی. دارای ژیروسکوپ و شتاب سنج بهبود یافته برای تشخیص بهتر تصادف است. آنها در نمایشگر همیشه روشن پیشرفت زیادی داشته اند. روشنایی آن تا ۲۰۰۰ لومن است و زیر نور مستقیم خورشید به راحتی قابل مشاهده است. صفحه نمایش بزرگ، سه میکروفون آرایه ای و اتصال سلولی آن را برای عموم مردمی که فقط بزرگترین اپل واچ را می خواهند، ایده آل کرده است.

باتری سزاوار ذکر ویژه است. این اولین ساعت اپل است که می توانید ۳۶ ساعت بدون شارژ آن را بپوشید. با روشن بودن حالت صرفه جویی در انرژی که اکثر ویژگی های غیرضروری مانند GPS را غیرفعال می کند، می توانید ۶۰ ساعت بدون شارژ ساعت کار کنید.

دکمه اکشن یکی دیگر از موارد اضافه شده به Ultra است. وقتی با دست‌هایتان عرق کرده ورزش می‌کنید، یک دکمه فیزیکی قابل اعتماد برای جابه‌جایی بین صفحه‌های ساعت می‌خواهید. دکمه اکشن این نیاز را برآورده می کند. به طور کلی، اپل واچ اولترا قیمتی ۷۹۹ دلاری دارد.