با این مدهای دلپذیر Dorky Cyberpunk 2077 مانند پدر لباس بپوشید – اخبار


یک تابستان داغ برای دختران ممکن است یک خاطره دور در Cyberpunk 2077 باشد، اما Summer of Dads اکنون به لطف یک سری مودها برای بازی جهان باز در جریان است. یک شرکت اصلاح خلاق خطی از لباس‌های «به‌سبک پدر» را منتشر کرده است که به نظر می‌رسد مستقیماً از کاتالوگ LL Bean بیرون آمده و با فیگورهای V شکل برای مردان و زنان کار می‌کند.

مجموعه لباس‌های زیبای پدرتان را با یک پیراهن دکمه‌دار آستین کوتاه شروع کنید، لباسی کاملاً غیررسمی به تن کرده و دکمه‌های آن را تا ناف بسته‌اند (البته هنوز دکمه‌های آن را بسته‌اند). شلوارهای بابا در مدل های مختلفی از شلوار جین گرفته تا شورت و حتی مدل های زیپی که در اوایل دهه ۲۰۰۰ مشاهده کردید، وجود دارد.

ظاهر را با یک جفت صندل تکمیل کنید که می‌توان آن‌ها را با جوراب پوشید تا کمی جذابیت ایجاد کند.

هنگامی که مودها نصب می شوند، هر تکه لباس بابا را می توان به رنگ یا سبک دلخواه شما سفارشی کرد. شما باید در مورد این فکر کنید، زیرا فقط می توانید از یکی از رنگ های موجود برای هر شبکه ای که نصب می کنید استفاده کنید.

ذره برای بدن مستقیم پیراهن بابا، شلوار بابا، و صندل بابا همه مودها را می توان در NexusMods پیدا کرد. حتماً دستورالعمل‌های modder PinkyDude را برای نصب بخوانید – دوباره، باید برای هر مدی که نصب می‌کنید از همان رنگ و شبکه استفاده کنید.