با توجه به افزایش گسترده مهاجرت غیرقانونی، آیا دولت بایدن به طور جدی معتقد است که بحران کمبود مهارت وجود دارد؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


سوال جدی (نه طعنه). آیا دولت بایدن فکر می کند برای نوعی از آن الزامی وجود دارد؟ مهارت در ایالات متحده، آیا در حال حاضر یک سیاست مرزی وجود دارد که مهاجرت غیرقانونی انبوه را ترغیب کند – نوع مهاجرتی که برای افرادی که با نوعی ویزا وارد ایالات متحده می شوند نیازی به بررسی دقیق و مستندات ندارد؟

بر اساس گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP)، عدد مهاجرت غیرقانونی در مرز ایالات متحده و مکزیک به بالاترین حد خود در دو دهه اخیر رسیده است و بیش از ۲۲۰۰۰۰ نفر در یک ماه از مرز عبور کرده اند.

مهاجران و شهروندان جدید در گذشته پس از یک فرآیند بررسی دقیق مورد استقبال قرار گرفته اند تشکیل می دهد خدمات مهاجرت و شهروندی. علاوه بر این، آنها شخصیت اخلاقی خود را نشان دادند. آنها به سوالاتی پاسخ دادند که میراث سیاسی و فرهنگی کشور پذیرفته شده خود را در بر می گرفت – نه یک تعطیلات طولانی یا تعطیلات مجلل – بلکه خانه جدیدشان، آمریکا، جایی که آنها به عنوان آمریکایی مشارکت داشتند و خانواده های خود را بزرگ کردند. اما ما با مهاجرت به سبک ۲۰۲۲ روبرو هستیم که بخش بزرگی از آن غیرقانونی است.

برای یک فرد عادی فرآیندی آرام به نظر می رسد

بعد از پروژه Veritas قفسه سینه این شرکت مطبوعاتی عکس‌هایی از تأسیسات ۱۸۵۰۰۰ فوت مربعی در نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک در سال گذشته منتشر کرد که در آن مهاجران غیرقانونی که روزانه از مرز عبور می‌کنند «در محله‌های تنگ بسته‌شده در پتو» محبوس می‌شوند.

پس از انتشار این صحنه های خارق العاده خبرنگاران بسیاری برای بررسی بیشتر به گمرک و مرزبانی رفتند. در نتیجه ویدیوهای زیادی نشان می دهد کاری که به نظر می رسید یک عملیات ساعتی بسیار سازماندهی شده برای آوردن گروه های زیادی از مهاجران با اتوبوس، از جمله حامله زنان، که سپس به نزدیکی هدایت می شوند مرکز.

پس از مدتی، مهاجران با پاکت های پر شده به فرودگاه مک آلن در تگزاس هدایت می شوند و سپس به ایالت دیگر سفر می کنند. در واقع چهار شرکت اتوبوسرانی که از ترمینال اتوبوس ایستگاه مرکزی فرودگاه فعالیت می کنند، به دلیل افزایش تعداد مسافران مجبور به اضافه کردن شش مسیر روزانه شدند.

برای شروع، دقیقاً مشخص نیست که تازه واردان چگونه سهم اقتصادی خود را انجام خواهند داد. آنها چه نوع صنایعی را اشغال خواهند کرد: آیا نیاز فوری به جمع کننده توت فرنگی، نظافتچی، آشپز، کارگران کارخانه و مشاغل پیچیده تر ساختمانی وجود دارد که ساکنان قانونی و شهروندان نتوانند آنها را پر کنند؟

آیا وظایفی که به مهاجران غیرقانونی محول می شود برای جوانان آمریکایی آگاه به اینترنت که ممکن است راهی سودآور برای کسب درآمد که نیازی به ساعت های زیادی فعالیت بدنی ندارد پیدا کنند، عادی یا استرس زا هستند؟

آیا یک بحران شغلی واقعی وجود دارد؟

صرف‌نظر از تمایل دولت بایدن برای جلب دموکرات‌ها، برخی این سوال را مطرح می‌کنند که آیا این سیستم می‌خواهد مجوزهای مناسب را دور بزند و روند مهاجرت را تسریع بخشد تا به سرعت نقش‌هایی را ایفا کند که ممکن است برای بسیاری از آمریکایی‌ها جذاب نباشد.

بوده است گزارش شده است تقاضا برای مهارت‌های فیزیکی و دستی عمدتاً در حال کاهش است، اما آنها همچنان بزرگترین دسته مهارت در نیروی کار آمریکا هستند و از ۳۱ درصد زمان کارگران در سال ۲۰۱۶ به ۲۵ درصد در سال ۲۰۳۰ کاهش یافته است. نوع فعالیت بدنی نیز تغییر خواهد کرد: وظایف وسایل نقلیه ذخیره‌سازی و بسته‌بندی نسبت به تکنیک‌های رباتیک خودکار از تمیز کردن و تعویض ملحفه در اتاق هتل آسیب‌پذیرتر هستند.

بعلاوه، مانند طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، حدود ۷۵۰۰۰ نفر دیگر در ماه فوریه در ساخت و ساز مشغول به کار شدند. هم بود گزارش شده است بر اساس مدلی که توسط Associated Builders and Contractors (ABC) ایجاد شده است، به حدود ۶۵۰۰۰۰ نفر بیشتر در این صنعت نیاز است.

بر اساس داده های بررسی ارزش ساخت و ساز اداره سرشماری ایالات متحده و اداره آمار کار ایالات متحده، این مدل تخمین می زند که ۱.۲ میلیون کارگر ساختمانی در سال ۲۰۲۲ شغل خود را ترک کرده و در سایر صنایع مشغول به کار خواهند شد. انیربان باسو، اقتصاددان ارشد ABC گفت. :

نگرانی دیگر کاهش تعداد کارگران ساختمانی ۲۵ تا ۵۴ ساله است که در دهه گذشته ۸ درصد کاهش یافته است. در همین حال، نسبت کارگران مسن که خارج از نیروی کار هستند افزایش یافته است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، میانگین سن بازنشستگی در این صنعت ۶۱ سال است و بیش از ۱ نفر از هر ۵ کارگر ساختمانی اکنون بالای ۵۵ سال دارند.

صنعت ساخت و ساز همچنین نیاز به استخدام ۵۹۰۰۰۰ کارگر جدید برای تامین تقاضای صنعت تا سال آینده دارد. در واقع باید به زیرساخت ها و نگهداری فرودگاه ها، بزرگراه ها، پل ها، سدها، بنادر و سیستم های آبی توجه کرد.

اعتقاد بر این است که بخشی از مهاجران غیرقانونی ممکن است مایل به انجام کارهایی باشند که مستلزم بیدار شدن در ساعت ۴ صبح و سطح بالایی از فعالیت بدنی است. با این حال، مشخص نیست که آیا برخی از آنها واقعاً مهارت‌های مفیدی را در ساخت‌وساز آموخته‌اند، نه کارهایی که دانش بیشتری نیاز دارند مانند تمیز کردن، سرو غذا و کارهای کشاورزی.

نگرش ها و انتظارات

قبل از جنگ جهانی دوم، برای سفر به دنیای جدید و تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی به انگیزه ای قوی نیاز داشت – فرصت های منحصر به فردی برای درک توانایی های بالقوه خود در بسیاری از حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تحت سیستم آمریکایی. اما اگر شرایط سخت بود انگشت به سوی دولت نمی گرفت. در عوض، فرد جاه طلب فرصت های دیگری ایجاد می کند تا آن شرایط دشوار درهایی را به روی چشم اندازها بگشاید و آن دوران سخت را به روزهای صلح تبدیل کند.

قاضی فدرال جدید ایالات متحده احتمالاً بخش شهروندی را در یک دادگاه رسمی رهبری خواهد کرد، جایی که او این کار را با لبخندی روشن انجام خواهد داد. او مرا گرفت علاوه بر سوگند وفاداری، درک ضمنی و فشار برای آن شهروند جدید وجود داشت تا خود را آمریکایی – شاید مثلاً ایتالیایی، ژاپنی یا مکزیکی تبار – اما اولین، آخرین و همیشه آمریکایی توصیف کند.

به سرعت به سال ۲۰۲۲ برسید. شکی نیست که برخی از مهاجران غیرقانونی اخلاق کاری قوی دارند، اما این موضوع خارج از موضوع است زیرا ورود آنها به ایالات متحده غیرقانونی است. آنها مانند سایر مهاجران قانونی یا دارندگان ویزا که از مرز عبور می کنند غربالگری نمی شوند.

همچنین یک شبهه جدی وجود دارد که بسیاری به دنبال آن هستند بسته های خوش آمدگویی حمایت مالی و اسکان برای بسیاری، این بسیار وسوسه انگیز است، آنها ممکن است با خطر در سراسر ریو گراند از شمال مکزیک تا جنوب غربی ایالات متحده، قربانی شوند.

بین موانع زبانی بالقوه و «کالاهای مورد انتظار»، منصفانه است که بپرسیم بسیاری از مهاجران غیرقانونی چقدر مایلند و احتمالاً چقدر تمایل دارند که تاریخ و میراث سیاسی ایالات متحده را مطالعه کنند، به امور مدنی بپردازند، و خانواده‌هایی را به عنوان آمریکایی بزرگ کنند.

واقعا کی برنده میشه؟

از ویدئوهای منتشر شده حکایت از باردار بودن برخی از مهاجران دارد تلفن های همراه با یک هدست شیک هرازگاهی. به احتمال زیاد، ناظر اتفاقی باور نمی کرد که از یک وضعیت ویرانگر و فقیرانه فرار می کند. اما مسلماً، مهاجران به سرمایه کافی برای پرداخت هزینه گرگ ها نیاز داشتند – افرادی که از مرز مکزیک و ایالات متحده می آورند.

در مصاحبه ای با Univision، گروهی از گرگ ها به این سوال پاسخ دادند که آیا کسب و کار اکنون رونق دارد؟ با توجه به ترجمه های ترجمه شده

ما اینجا آمده ایم تا مثل هیچ کس نان روزانه خود را به دست آوریم. انصافاً افراد زیادی هستند. به مزایای رئیس جدید خود اعتماد کنید [Biden] حالا مردم شجاعت آمدن را پیدا کردند.»

بله همینطور است [pay well]گرگ دیگری با توجه به حال مردم گفت. عملیات تجاری به وضوح در حال انجام است، و سیاست مرزهای باز بایدن حتی برای کسانی که در لجستیک کشتیرانی دخیل هستند انگشت شمار است.

در همین حال در آمریکا پارسیان نظر سنجی این نشان می دهد که ۶۰ درصد از آمریکایی های مورد بررسی در مورد مهاجرت غیرقانونی نگران هستند و ۴۱ درصد «بسیار نگران» هستند. به گفته گالوپ، “۴۱ درصد در حال حاضر بسیار نگران هستند، تقریباً مطابق با درصدی که یک سال قبل یافت شد، اما در غیر این صورت در سطح بالایی از خوانش های گالوپ در دهه گذشته قرار دارد.”

جای تعجب نیست که یک نظرسنجی گالوپ نشان می دهد که جمهوری خواهان بیش از دموکرات ها نگران بحران مهاجرت غیرقانونی هستند.
نگرانی در مورد مهاجرت غیرقانونی در میان مستقل‌های سیاسی بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها وجود دارد، حتی اگر مستقل‌ها (۳۹ درصد) مانند جمهوری‌خواهان بیشتر نگران باشند تا اصلاً (۲۱ درصد).

بین تجارت پررونق گرگ ها و آمریکایی هایی که به طور فزاینده نگران هجوم مهاجران غیرقانونی به کشور هستند، چه کسی واقعا به پیروزی دولت بایدن کمک می کند؟ انگیزه اجازه دادن به مهاجرت دسته جمعی بدون روند قانونی چیست؟ در واقع، این فرآیند می تواند توسط همان نوع سازمانی که برای انتقال صدها و هزاران مرد، زن و کودک از رودخانه بین مکزیک و دل ریو به طور مستقیم به فرودگاه مک آلن هر روز لازم است، محدود و معکوس شود.

آیا دولت فعلی صرفاً به دنبال جذب آرای بالقوه «دموکراتیک» است؟ آیا طرح محاسبه شده ای از نیروی کار ارزان با این تصور از پیش ساخته شده وجود دارد که مهاجران احساس می کنند مجبورند ساعت های طولانی کار کنند تا از خطر اخراج توسط حامیان خود جلوگیری کنند؟ آیا تلاشی آگاهانه برای تغییر جمعیت شناسی در سراسر ایالات متحده وجود دارد که گویی هرگز واقعاً اتفاق نیفتاده است؟

ترس های رو به رشد

بسیاری از مردم هنوز عاشق بازدید، کار و زندگی در ایالات متحده هستند، از هر کشور سابق امپراتوری گرفته تا جزایر کوچک در سراسر جهان. همانطور که از ابتدای تاسیس تاکنون انجام داده اند. دانش آموزان، کارگران ماهر، دانش پژوهان و کارآفرینان با استعدادها و توانایی های مختلف به رشد تعالی آمریکا و همچنین کودکان و نسل های آینده کمک می کنند.

بدون شک برخی از مهاجرانی که بدون طی مراحل قانونی مناسب مجوز کار در آمریکا را دریافت کرده اند، موانع بسیاری را برای رسیدن به رویای آمریکایی خود خواهند شکست. استعداد، رهبری، و فرصتی که آمریکا فراهم خواهد کرد، فرمول پیروزی خواهد بود – مطمئناً.

با این حال، از آنجایی که ما با سطوح بی سابقه مهاجرت غیرقانونی – بدون بررسی دقیق شخصیت، تحصیلات، مهارت های زبانی و انگیزه ها – روبرو هستیم، بسیاری از آمریکایی ها نگران تأثیر آن بر بافت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایالات متحده هستند.

چیزی که واقعاً چشم باز می کند

همه ابزارها، مهارت‌ها و امکانات مالی برای اجرای قوانین سخت‌گیرانه مرزی در دسترس است، که دولت فعلی با خوشحالی به نادیده گرفتن آن‌ها ادامه می‌دهد. تعجب

اما، در یک یادداشت شخصی، آنچه اعداد نشان می‌دهند این است که جوانان متولد و بزرگ‌شده آمریکایی کمتر در صنعت ساخت‌وساز مشغول به کار هستند، که بدون شک از کار فیزیکی سنگین در محل تا عملیات مهندسی بسیار پیچیده را شامل می‌شود. و البته، نقش‌های منظم‌تر و کمتر هیجان‌انگیزی مانند چیدن توت‌فرنگی وجود دارد که هنوز کاملاً خودکار نشده‌اند.

فرض کنید تعداد بیشتری از جوانان آمریکایی چنین نقش هایی را دنبال می کنند. آیا تفاوتی وجود خواهد داشت؟ کاملا به دولت بایدن که سیاست مرزهای باز را دنبال می‌کند و تلاش می‌کند برای ورود کسانی که خطرناک‌ترین و غیرقانونی‌ترین مسیر را به ایالات متحده در پیش گرفته‌اند، آماده شود؟

توسط: کامرون کیگان

کامرون کیگان محقق و نویسنده ای در زمینه سیاست، آموزش، ایمان و فرهنگ آمریکاست که از طریق محافظه کاری بر جوانان تأثیر می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کامرون به ادامه مطلب مراجعه کنید https://ckeeganan.substack.comبرای نظرات یا سوالات، یک ایمیل به [email protected].

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.