با جسیکا هیوز آشنا شوید – بانک تناسب اندام

با جسیکا هیوز آشنا شوید - بانک تناسب اندام


مامان در حال حرکت است

بنیاد مسکن: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زن مسافر است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، از یک مادر شلوغ گرفته تا هادسون ، 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و تمایل واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل شدن به خود سالم دارد.

چشم او به اهمیت سالم بودن باز شد و تولد دخترش جسیکا را نه تنها به برتری بلکه برای کمک به دیگران تشویق کرد.

جسیکا ، یک مادر مجرد در روزول ، GA ، می گوید: “اگرچه من همیشه ورزشکار بودم ، تولد هادسون مرا به سطح جدیدی از آمادگی جسمانی رساند. “برای من مهم بود که به فرزندم و بعداً دخترم یک شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر بودن آغاز مرحله جدیدی در حرفه جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های سطح بالا و قبیله ای از رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است.

چه نوع تمرینی باید انجام دهید؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، می خواستم قوی باشم – وقتی بزرگ شد او را انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT شروع می کنم و سپس با وزنه برداری 50 دقیقه ای مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهم. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر در اینستاگرام به خوبی شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *