با جیمز ولبورن آشنا شوید – بانک تناسب اندام

با جیمز ولبورن آشنا شوید - بانک تناسب اندام


و چه اقدام ماجراجویانه ای بود. در آن سفر او با انواع و اقسام حیات وحش آشنا شد ، اما خوشبختانه هیچ خرس و گرگ گریزلی وجود نداشت – اما او صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب ها ناله گرگ ها را می شنود ، ستون فقراتش می شکند. او 21 قلاده ماهی ، شش عقاب ، صدها گوزن ، صدها گوزن ، صدها گوزن ، دو روباه و شش بز کوهی و بچه های آنها را دید. او گله ای از اسب های وحشی را در حوضه ای در وایومینگ پیدا کرد. استالیون با سرعت به سمت جیمز دوید ، 20 فوت ایستاد ، لگدی به پایش زد و به او خندید. سپس کل گله در جهت چرخید و در سراسر دشت رعد و برق کرد و گوهرهای آنها توسط باد به باد رفت.

جیمز می گوید سفر در این مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار خود را آغاز کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب تهیه کند. بعداً در کوههای کلرادو ، او توسط جریانات شدید یخ و آب شیرین خراب شد. هنگامی که وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن احشام بازگشت. غذای موجود در راه از غذای بدست آمده از کیسه های آبگیری تهیه می شود. جیمز می گوید بعد از رفتن به شهر هر پنج یا شش روز تا جایی که می تواند غذا می خورد زیرا نمی تواند غذای کافی را در جاده حمل کند. روزی روزگاری ، در یک رستوران در گرند لیکس ، دو سرور طول کشید تا تمام غذاهایی که جیمز سفارش داده بود را به میز خود بیاورند. او آخرین تکه را خورد.

جیمز امسال نتوانست سفر خود را به اتمام برساند زیرا در ماه ژوئن به دلیل مصدومیت مجبور شد یک ماه مرخصی بگیرد. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY پرواز کرد ، جایی که دیگر منتظر زمستان سخت نبود. او 1915 مایل را پشت سر گذاشته و در بهار مسیر را انتخاب می کند تا 1،185 مایل نهایی ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدا کنید تا از هدف او حمایت کند.

سریع می گیرد

کفش کوهنوردی مورد علاقه: آبشار بوکس تا کنون ، جیمز شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت دیگر نیاز داشته باشد ، حدود 400 مایل از یک جفت فاصله دارد.

مکان مورد علاقه برای صعود: کوههای سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این کوه چشم اندازی دیدنی را ارائه می دهد. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها پوشیده از برف شدم که به آسمان شلیک می کردند. ”

غذاهای مورد علاقه در جاده: Mountain House غذای خشک گوشت گاو استروگانف و مرغ و پیراشکی را منجمد می کند. “من زیاد غذا خوردم. این دو طعم آخر است که می توانم برای خوردن آنها صبر کنم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *