با دکتر ژیل لامارش آشنا شوید – بانک تناسب اندام

با دکتر ژیل لامارش آشنا شوید - بانک تناسب اندام


یک فرانسوی مناسب

بنیاد مسکن: ماریتا ، GA

زندگی کاری: نایب رئیس دانشگاه عالی ، دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: ازدواج با دکتر ملیسا بریسکو لامارشه ، متخصص کایروپراکتیک ؛ پدر و پدر بزرگ

سن: قلب های جوان 64

دکتر ژیل لامارش شروع به رقابت در دبیرستان کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. در آغوش گرفتن او به عنوان یک مدیر اجرایی مشغول در دانشگاه زندگی در ماریتا ، آغاز تعهد به تناسب اندام و سلامتی است. شش سال پیش ، او میزبان اولین Lights of Life 5K بود که از طریق صفحه نمایش نورپردازی سالانه پردیس ، که شامل بیش از 1.5 میلیون چراغ LED است ، اجرا می شود.

دکتر لامارچ می گوید: «مسابقه مورد علاقه من بود. “من بیشتر زندگی خود را اداره کرده ام ، بنابراین میزبانی آن ایده خوبی است. اکنون من به دلایل سلامتی و سالم ماندن دویدم. البته من به عنوان یک فرانسوی غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن من را سالم نگه می دارد و به من اجازه می دهد از غذایی که دوست دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چندین بار در هفته می دویدم و عاشق دویدن مسیرهای کوهستانی در کناسو هستم. با این حال ، هنگام سفر ، از رانندگی خود استفاده می کنم تا شهری را تجربه کنم که بیشتر اجرا می شود. من به ویژه دوست دارم در اروپا دویدم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. قبل از اینکه بسیاری از مردم بیدار شوند من کاوش می کنم و می بینم که چگونه مردم مغازه های خود را باز می کنند ، پیاده روها را جارو می کنند و برای روز آماده می شوند. دیدن بیدار شدن جهان زیبایی دارد. ”

چگونه قدم در روز خود بگذاریم؟

“من فکر می کنم مهم است که خود را وقف کنید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. ایجاد ورزش و فعالیت در طول روز من را از نظر جسمی و روحی سالم نگه می دارد. من قصد ندارم رکورد های خود را بشکنم ، اما آنجا هستم. وقتی روال عادی برای حفظ تناسب اندام و تیز بینی خود داشته باشیم ، می توانیم رهبران کارمند بهتری باشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *