با نادیا وایت آشنا شوید – بانک تناسب اندام

با نادیا وایت آشنا شوید - بانک تناسب اندام


همسر و مادر دو فرزند خزدار

بنیاد مسکن: آتلانتا ، GA

زندگی کاری: خویش فرما

سن: 27

نادیا وایت با بیش از 400000 دنبال کننده در اینستاگرام ، قرار است الگویی برای تناسب اندام و شیوه زندگی سالم باشد. او که به سالم ترین نسخه ممکن خود اختصاص داده بود ، در روزهای شلوغ خود پیش قدم شد. با 25 کیلوگرم کاهش تا کنون ، لیست سطل وی شامل تمرینات دویدن 5K ، شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می گوید: “حالا مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند عادت ورزشی من چیست یا در یک هفته چه می خورم.” “این ما را تشویق می کند تا سرعت خود را حفظ کرده و فعال بمانیم.”

هنگام پیشگیری از یک شیوه زندگی فعال با چه کسانی معاشرت می کنید؟

“من همیشه با افراد همفکر به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنم. شبکه سازی در فضایی که من هستم وسیع است و بنابراین کاربردی و سالم است. من گاهی اوقات در باشگاه ، فروشگاه مواد غذایی یا مرکز خرید با مردم ارتباط برقرار می کنم ، اما بیشتر اوقات دوست دارم با مربی ، شوهر ، دوستان یا سگم کار کنم.

چه زمانی برای شما اینقدر مهم بود که فعال باشید؟

من همیشه با وزنم دست و پنجه نرم می کردم ، به ویژه در دوران دبیرستان و دبیرستان. داشتن یک شیوه زندگی سالم برای من بسیار مهم بود وقتی که من در نقطه بسیار نامطلوب و پایین زندگی بودم. من حدود پنج سال پیش سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و اکنون 25 کیلو وزن کم کرده ام. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *