با ناس گورلی آشنا شوید – بانک تناسب اندام

با ناس گورلی آشنا شوید - بانک تناسب اندام


همیشه در حال حرکت است

بنیاد مسکن: کنازو ، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو ، دالاس با خز مادر

زندگی کاری: مدیر دکوراسیون داخلی و طبقه بالا ، ASAP در طبقه بالا

سن: 30-چیزی

زمان بیکاری زمان نازلی گورلی بسیار کوتاه است ، او آن را دوست دارد. به عنوان مدیر یک شرکت طراحی شلوغ و طبقه بالا ، روز کاری او اغلب تحت تأثیر تعامل با مشتری و هماهنگی برنامه ریزی و گردش کار است. واژه ای است که در طول زندگی او برای توصیف او استفاده می شود. کلاسهای رقص که در بوگوت کلمبیا بزرگ شده بود هفته او را پر کرد. در طول زندگی دانشگاهی و جوانی اش در گرجستان ، والیبال ، دویدن و تمرینات ورزشی زمان او را پر کرد. او در واقع هنگام بازی در لیگ والیبال با شوهرش جو آشنا شد.

ناسلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی بودم. “خواه رقص باشد یا دبیرستان یا والیبال کالج ، من همیشه می خواستم بهترین باشم. در حال حاضر من و شوهرم با شرکت در لیگ والیبال کلیسا در رقابت هستیم ، اما وقتی سگ ما خیلی گرم نیست ، من با آرامش با آن می دویم. ”

چگونه می توان مراحل را در قرار خود قرار داد؟؟

“من همیشه در حال حرکت هستم. در محل کار من مشغول دویدن از دفترمان به مغازه پشتی هستم. سپس ، بعد از تیک تاک ساعت ، معمولاً برای ملاقات با شوهرم به ورزشگاه می روم یا برای بازی والیبال بیرون می روم. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. اکثر روزها دروغ می گویم اگر بگویم موفق هستم اما روزهایی برای استراحت ندارم. من اساسا در طول روز نمی نشینم. من یک میز در میز کارم دارم ، اما بین تعامل با مشتریان و دویدن در اطراف ، به نظر می رسد تنها زمانی که می نشینم برای ناهار است. ”

چه کسی بخشی از قبیله ورزش شما است؟

“مطمئناً شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چندین فصل در لیگ والیبال قبل از شروع رابطه با یکدیگر بازی کردیم و اکنون هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعاً یکی از داستانهای مورد علاقه من در باشگاه بدنسازی است! تیم والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. من تقریباً یک دهه است که با همین گروه از دوستان والیبال بازی می کنم. ما در سالن های ورزشی ، کلیساها ، زمین های باز ، بارهای تصادفی و حتی لیگ ها بازی کرده ایم. نکته ای که می توانید به آن اعتماد کنید این است که آبجو بعد از تمرین یا ورزش جاری می شود! ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *