با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


اوه ، و با کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در مرکز لوئیس خداحافظی کنید. مرکز صدور گواهینامه مجدد از مرکز MFA خود را با موفقیت به پایان رساند-آنها از سال 2018 تأییدیه تأییدیه MFA هستند! به گفته مدیر مرکزی یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای اطمینان خاطر ما بازی کرد.” مرگ بر ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمن !!

کتی در 5 سال گذشته با کوه تناسب اندام کارمل بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. او مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Trainer است.

ما به تازگی با کتی تماس گرفتیم و در اینجا چیزی است که او باید بگوید

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من واقعاً می خواهم مردم را قادر سازم که از طریق سلامت جسمانی به آرامش و شادی برسند. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت در او به معنای از دست دادن شغل است!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه کلی” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من نمی توانم خوشحال تر باشم که در یک مسیر شغلی که بی نهایت گسترش می یابد ، رضایت داشته باشم.

تنها توصیه ای که به کسانی می کنید که وارد این رشته تناسب اندام پزشکی می شوند چیست؟
لذت تمام روابطی را که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود دارید کشف کنید. هنگامی که برای یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن خواسته های مختلف با چالش روبرو می شوید ، به شما اعتماد و حمایت می دهد. حرفه سلامتی خوشبختانه سرشار از نگرش های مثبت است ، به دنبال فعالیت های فکری است و از مزایای روابط انسانی بهره می برد. مهم این است که شما یک محل کار سالم انتخاب کنید!

با اخذ گواهینامه از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی از امکانات خود چه چیزی به دست آوردید؟
تأسیسات ما به هدف و اطمینان خاصی در بدست آوردن و نگهداری گواهینامه Certified Integrated Fitness Center دست یافته اند. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای تسهیلات خود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *