با کمال تعجب، کوهلی شماره ۱ نیست! – اخبار بزرگ ۲۴


کریکت بازان امروزی بسیار بیشتر از شخصیت های ورزشی هزینه می کنند. این ورزشکاران علاوه بر کریکت، با برنده شدن در معاملات پرسود، به یکی از پردرآمدترین و پرسودترین ورزشکاران جهان تبدیل می شوند.

اگرچه راه طولانی تا رسیدن به بهشت ​​وجود دارد، اما در اینجا مقاله ای وجود دارد که آنها را فهرست می کند. ۱۰ بازیکن ثروتمند کریکت جهان. این لیست شامل بازیکنان بازنشسته و فعال کریکت در سراسر جهان است. بدون مقدمه، بیایید شروع کنیم.

۱. ساچین تندولکار

ساچین تندولکار

دارایی خالص: ۱۱۵ میلیون دلار

ساچین تندولکار، علاوه بر رکوردهای فوق العاده در زمین، یک کریکت باز استثنایی تمام دوران بود. او در طول فعالیت خود در کریکت به مدت نزدیک به ۲۴ سال، از برندهای بزرگی مانند Animal حمایت کرده است.

مارک هایی مانند آدیداس، کانن، بیمو، فیلیپس، ویزا، پپسی، کوکاکولا، انگلستان و بسیاری دیگر، به نام چند. هر یک از این برندها این فرصت را داشتند که Tendulkar را سفیر برند خود کنند. امروزه، حتی ۸ سال پس از بازنشستگی مستقیم، ساچین همچنان یک آهنربای قوی برای برندها است.

۲. متر x تونی

اوم، البته، بله

دارایی خالص: ۱۱۱ میلیون دلار

MS Dhoni با بالا بردن کریکت هندی به سطح بعدی، کاپیتان تیم خود را افزایش داده است. در سال ۲۰۱۳ که دونی قهرمان جام قهرمانان شد، موفق بود. او بدون شک یکی از بزرگترین بازیکن کریکت جهان

ماهیندر سینگ دونی، که به دلیل مهارت های عالی خود در پشت ضربات ویرانگر، ویکت ها و کاپیتان های خوب شهرت دارد، برندهای بی شماری را تایید کرده است. Gulf Oil، Colgate، Lee’s، Reebok و McDowell برخی از برندهایی هستند که با افتخار سفیران خود را به نمایش می گذارند. نه تنها در دوران بازی، بلکه Dhoni همچنان از این برندها تا به امروز حمایت می کند.

۳. ویرات کاهلی

ورات کاهلی

دارایی خالص: ۹۲ میلیون دلار

ویرات کوهلی، شعبده باز مدرن، یکی دیگر از کریکت بازان برجسته امروزی است. جدا از مهارت های شگفت انگیز کریکت، کوهلی یکی از مشهورترین افراد مشهور در شبکه های اجتماعی است. او در فضای مجازی طرفداران زیادی دارد. یکی از بیشترین بازدهی از کریکت

نه تنها به عنوان کریکت بلکه به عنوان یک برند. شرکت هایی مانند Google، Hero، MRF، Pepsi و Moto Corp. و تیسوت کولی را سفیر عزیز خود می داند.

همچنین بخوانید – جذاب ترین سلبریتی های مرد سال ۲۰۲۲

۴. ریکی بانتینگ

ریکی بانتینگ

دارایی خالص: ۶۵ میلیون دلار

در دهه ۲۰۰۰، ریکی بانتینگ قلب تیم کریکت استرالیا بود. حتی پس از حدود یک دهه پیش بازنشستگی، ریکی پونتینگ همچنان درگیر کریکت است. او در حال حاضر سرمربی دهلی پایتخت در لیگ برتر هند است. یکی از ثروتمندترین بازیکن کریکت

برندهایی مانند آدیداس، والولین و رکسونا مفتخرند که پونتینگ را به عنوان سفیر خود معرفی می کنند. ریکی یکی از محبوب ترین و بازاری ترین ورزشکاران استرالیا است.

۵. برایان لارا

برایان لارا

دارایی خالص: ۶۰ میلیون دلار

علاوه بر ساچین تاندولکار، برایان لارا کسی بود که در اواسط دهه ۹۰ بولینگ بازی می کرد. یکی از موفق ترین بازیکن کریکت جهان لارا در شکستن رکورد با ۲۱۰۰۰ دوش باورنکردنی در کریکت بین المللی شکست ناپذیر است. او بالاترین نمره انفرادی را در آزمون ها دارد.

برایان لارا نه تنها طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است بلکه برندهای زیادی را نیز به خود جذب کرده است.

۶. شین وارن

شین وارن

دارایی خالص: ۵۲ میلیون دلار

شین که با نام پادشاه اسپین نیز شناخته می شود، به عنوان بهترین بازیکن کریکت در بازی کریکت شناخته می شود. یکی از معروف ترین بازیکن کریکت او یک رکورد بین المللی شگفت انگیز با بیش از ۱۰۰۰ ویکت دارد. فوتبالیست استرالیایی، آکا وارن، در سال ۲۰۱۳ از کریکت بازنشسته شد.

با این حال، او یک بازاریاب مشهور و افسانه ای تمام دوران است. وارن هر روز با حمایت برندهای مختلف مانند مک دونالد، پپسی و ویکتوریا باتر بهتر می شود.

۷. جک کالیز

جک کالیز

دارایی خالص: ۳۵ میلیون دلار

به طور کلی، کالیس به عنوان یکی از بهترین بازیکنان کریکت از هر نظر، یک افسانه است. این بازیکن آفریقای جنوبی بیش از ۱۰۰۰۰ دوش با ۲۵۰ ویکت دارد. این برای تست ها و ODI ها صدق می کند.

جک در سال ۲۰۱۳ به فوتبال ۱۸ ساله خود پایان داد. خبر خوب؟ پس از ساچین تاندولکار و ریکی پونتینگ، سومین رتبه برتر در تست ها بود.

همچنین بخوانید – ۸ ورزشکار مرد مد روز که تا به حال خواهید دید

۸. فرندر سهواق

من اشتباه می کنم

دارایی خالص: ۴۰ میلیون دلار

اولین هندی که سه بار (مسابقه آزمایشی) گلزنی کرد، رندر ساهواگ بود. او ناخواسته در سال ۲۰۱۳ پس از لذت بردن از یک حرفه زیبا و درخشان در کریکت بازنشسته شد. با این حال مفسر و صاحب نظر شد. او با حمایت از برندهای بزرگ مانند بوست، آدیداس، سامسونگ و ریباک لحظات خوبی را سپری کرده است.

تا به امروز، Suhavag یکی از معروف ترین و بازاری ترین کریکت در تاریخ پس از بازنشستگی کریکت هند است.

۹. یووراج سینگ

یووراج سینگ

دارایی خالص: ۳۵ میلیون دلار

UV نقش مهمی در ۲ تورنمنت از ۳ تورنمنت جام جهانی برنده شده توسط هند داشته است. یوراج علاوه بر کریکت، بسیار مبارز است. او کار کریکت خود را به پایان رساند و در حالی که با سرطان مبارزه می کرد، عملکرد شگفت انگیزی از خود ارائه داد.

کاریزمای جذاب UV چیزی است که او را به چهره محبوب این برند تبدیل می کند. با تایید پوما، ریباک، ال‌جی و غیره، یورج سینگ همچنان وجهه طرفداران و برند خود را حفظ می‌کند.

۱۰. شین واتسون

شین واتسون

دارایی خالص: ۳۰ میلیون دلار

با توجه به دوران مدرن، شین یکی از بهترین و محبوب ترین کریکت چند نفره است. این چهره استرالیایی پردرآمدترین بازیکن (غیر هندی) کریکت در جهان است. جدا از رکورد بین المللی چشمگیر خود، شین نماینده تیم های بی شماری در سراسر جهان با تأثیرات زیادی بوده است.