با کیری ایروین ، شبکه ها هنوز در حال یافتن نحوه انجام این کار هستند.

با کیری ایروین ، شبکه ها هنوز در حال یافتن نحوه انجام این کار هستند.


فیلادلفیا-کیری ایروینگ نه تنها روز دوشنبه مقابل 76ers بازی نکرد ، بلکه حتی با نتز هم نرفت ، هرچند این آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از بازیکنان اصلی افتتاحیه در 19 اکتبر در میلواکی بود.

استیو نش در هنگام خروج از خانه ایروین برای تمرین گفت: “ما در تلاش هستیم تا این کار را انجام دهیم.” “ما دقیقاً نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم این واقعاً همینطور است … ما سعی می کنیم برای درک معنی همه چیز وقت بگذاریم.

به نظر می رسد هر هفته اطلاعات جدیدی وارد می شود و ما نه تنها اطلاعات ، پارامترها را بررسی می کنیم ، بلکه آنچه را که در حال پایین آمدن است ، چگونه به نظر می رسد و چه احساسی دارد و در مورد آن چه می توانیم انجام دهیم ، بررسی می کنیم. این کار و همه چیز. این همه است. “

با امتناع ایروینگ از پیروی از دستورات واکسیناسیون COVID-19 شهر نیویورک ، او نمی تواند در مرکز بارکلیز یا مدیسون اسکوئر پارک بازی کند و اگر به ورزشهای خارج از نیویورک محدود شود ، می تواند بیش از نیمی از آن زمان را از دست بدهد. به حتی در حال حاضر ، نت ها به طور فعال در مورد کم اهمیت جلوه دادن نقش All-Star یا اجازه دادن به او برای تبدیل شدن به یک بازیکن نیمه وقت صحبت نمی کنند. اما هر بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردون ، مدیرکل شان مارکس و احتمالاً صاحب آن جو سای است.

کیری ایروین
کوری زیپکین

“ما یک محیط جمعی داریم. من فکر می کنم همه ما در مورد آن بحث می کنیم و مطمئن می شویم که تصمیم مناسب تیم را می گیریم. “نش گفت. “ما اکنون در چنین شرایطی قرار خواهیم گرفت ، من فکر می کنم ما سعی خواهیم کرد که روز به روز مسائل را پیش ببریم و تا آنجا که می توانیم در مورد ظاهر آن یاد بگیریم. [like]به این بی سابقه است و در صورت داشتن اطلاعات به شما اطلاع می دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری وجود ندارد. ”


پل میلساپ ، که در ابتدا به پروتکل بهداشت و ایمنی (پیگیری روابط) شک داشت ، روز دوشنبه 6 امتیاز و 5 امتیاز در 20 دقیقه کسب کرد.

میلساپ گفت: “شما متوجه نمی شوید که دو روز چقدر تاثیری روی شما خواهد گذاشت تا زمانی که وارد سنگر نشوید.” “نیمه اول کمی بد بود. نیمه دوم دوباره گرم شد و آرام شد.”


دیاندره بمبری (روش دندانپزشکی) ، دوونته کوکوک (آسیب کمری راست) ، نیک کلاستون (بیمار) و لامارکوس آلدریج (استراحت) همه بیرون بودند. به گفته نش ، دومی فقط یک موضوع چرخشی است.


باکلین با عوامل مستقل جردن بودن و براندون ریچل قرارداد امضا کرده است ، اما انتظار می رود که هر دو آزاد شوند و در نهایت به G-League Long Island بروند.

ست کاری (استراحت) ، توبیاس هریس (درد زانو سمت راست) ، تایرس ماکسی (سفتی adductor سمت چپ) ، شیک میلتون (پیچ خوردگی مچ پای راست) ، گرانت ریلر (جراحی زانوی راست) ، بن سیمونز (نه با تیم) و ماتیس راست (شانه) درد) همه منتظر فیلادلفیا هستند

به گفته دستیار سابق GM ، بابی مارکس ، که اکنون با ESPN کار می کند ، سیمونز در روز دوشنبه از بازی خارج شد و از حد مجاز دستمزد 1 میلیون دلار فراتر رفت. اما گفته می شود ریچ پل ، مدیرعامل 76ers Brass & Clutch ، در روزهای اخیر در حال مذاکره برای ارائه پیشنهادی برای بازگشت وی به فیلادلفیا در آینده نزدیک بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *