با Ann Ann آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کن ، مدیر تیم سازنده و محافظ دلو در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج محلی وستنوف در آن آربور ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC سومین گواهینامه تسهیلات MFA خود را با موفقیت به پایان رساند – تسهیلات دارای مجوز MFA از سال 2014! با تشکر !!

آن نزدیک به 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کار می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی سلامت مبتنی بر سلامت از کالج جامعه واشنگتن است.

ما به تازگی با آن تماس گرفتیم و در اینجا آنچه او می گوید …

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
وقتی من آموزش شنا را آموزش می دهم و ورزشکارم می پرد. این می تواند یک بیمار مبتلا به آرتریت سالمند و شدید باشد و در نهایت با کشیدن محکم سبک آزاد احساس لغزندگی می کند. برای آنها رایگان است. این می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده و مدتی تسلیم شده است و احساس می کند می تواند در کارشناسی ارشد متر موفق شود. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که ترس از قرار گرفتن در آب را از بین می برد. همه آنها در آب کار بهتری دارند. (واقعیت جالب: 50 سالانه هر سال برای تولد آن شنا می کند! عکس او را در زیر مشاهده کنید – او در سن 51 سالگی 50 سالگی خود را به پایان رساند – به هر حال !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من به ورزش ، آمادگی تیمی از هر لحاظ و مزایای محیط آبی علاقه زیادی دارم. هر روز اعضایی را می بینم که با هر یک از این روش ها زندگی خود را تغییر داده اند ، خواه انرژی فعال باشد ، هم حرکت ، کنترل درد یا فقط آرامش.

شروع مورد علاقه / موفق شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC چیست؟
دروس شنا! یاد بگیرید نه تنها شنا کنید بلکه شنا بهتر ، راحت تر و در محدوده توانایی های بدن خود را نیز انجام دهید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از شنا برای کار استفاده کنید. در واقع ، وقتی همه ما در بدن خود ورزشکار هستیم ، بسیاری از افراد خود را به عنوان “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

تنها توصیه ای که به کسانی می کنید که وارد این رشته تناسب اندام پزشکی می شوند چیست؟ با همه کار کنید. همه توانایی دارند. “چیزی” برای آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و حمایت از من وجود ندارد. و هر یک از اعضای سازمان ما سزاوار احترام یکسان هستند. ما باید در زمان ، مراقبت ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در موسسه امکانات پزشکی ما باید همیشه بدانیم که اعضا می توانند روزهای سختی را سپری کنند و با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشیم!

با اخذ گواهینامه از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی از امکانات خود چه چیزی به دست آوردید؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که برای حفظ امنیت هر یک از اعضا و بهبود تناسب اندام و رفاه خود آموزش خواهند دید. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها از اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های امنیت را تضمین می کند. اگرچه اعضای ما نمی توانند با خیال راحت از سایر امکانات استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را توسعه داده و در زمینه تناسب اندام کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق کوهنوردی با خانواده و دوستانم هستم! دنده پایین خوب است! (توجه: عکس Ann را در حال قدم زدن در ساحل دریاچه ملی Pictured Rocks در استان الجزایر MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
Care Care یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! در حال حاضر ما دوباره این کار را برای هر والدینی که نوزاد هستند انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی مانند فرزندان خودمان وجود ندارد ، اما ما سعی می کنیم موجودی پایدار در زندگی کودک داشته باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادری باشد!

متشکرم ، آن ، برای الهام بخش شما در استخر و خارج از آن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *