برآوردن نیازهای جدید به عنوان جمعیت در حال تغییر فلوریدا


از اکثر ساکنان فلوریدا بخواهید که یک سرباز کهنه سرباز معمولی را تصور کنند و آنها احتمالاً مردی مسن را توصیف می کنند که احتمالاً کلاه توپی بر سر دارد که جزئیات خدمت او را گلدوزی کرده است. از آنها بپرسید که آن جانباز به چه چیزی نیاز دارد، و پاسخ احتمالاً شامل دسترسی به مزایای سلامت، از کارافتادگی، بازنشستگی، و تحصیلات از طریق وزارت امور کهنه سربازان ایالات متحده، همراه با مراقبت از سلامت روان و حمایت از بی خانمانی برای معدود کهنه سربازانی خواهد بود که دور از دسترس بوده اند. . ترک».

سپس از آنها بپرسید که آیا این کهنه سربازان مستحق حمایتی هستند که دریافت می کنند – نه فقط یارانه های دولتی، بلکه تخفیف ها و تقدیر و تشکر از هموطنان آمریکایی خود – و پاسخ کاملاً بله خواهد بود. نظرسنجی پس از بررسی احساسات قدیمی آمریکایی را منعکس می‌کند: خدمات انتخابی است که جانبازان انجام می‌دهند، آزادی شخصی زیادی را قربانی می‌کنند و با تهدید همیشگی فرستاده شدن در نیمه راه در سراسر جهان برای طی کردن مسیرهای انفجاری و احتمال شکست مواجه می‌شوند. آنها زندگی میکنند. ببرش خونه

اما ساکنان کهنه کار فلوریدا بسیار متنوع تر از آن چیزی هستند که بسیاری تصور می کنند. و به سرعت تغییر می کند. در سال‌های اخیر، این کشور تا حد زیادی بر خداحافظی با تقریباً همه جانبازانی که در طول جنگ جهانی دوم خدمت کرده‌اند، که به عنوان “بزرگترین نسل” شناخته می‌شوند، متمرکز شده است. کمتر به این واقعیت توجه شده است که کهنه سربازان جنگ کره و ویتنام اکنون در دهه ۷۰، ۸۰ و ۹۰ سالگی خود هستند. و در حالی که کهنه سربازان جنگ ویتنام بزرگترین گروه را در فلوریدا تشکیل می دهند (۳۵٪ از کل جمعیت کهنه سربازان ایالت)، بیش از نیمی از دامپزشکان فلوریدا پس از سپتامبر به آن ملحق شدند. ۱۱، ۲۰۰۱.

تفاوت های مهم دیگری نیز وجود دارد: در مقایسه با پیشینیان خود، احتمال خدمت سربازان پس از ۱۱ سپتامبر دو برابر بیشتر در مناطق جنگی است. مطالعه جامع موسسه تحقیقاتی Pew در سال ۲۰۱۷ نشان داد که بیش از یک سوم از آنها علائم PTSD را گزارش کردند که افزایش قابل توجه دیگری در مقایسه با کسانی که قبل از ۱۱ سپتامبر خاتمه یافته بودند. نیمی از آنها گفتند که در تطبیق با زندگی غیرنظامی مشکل داشتند. شگفت‌انگیزترین آمار در اینجا آمده است: بر اساس دفتر آمار کار، تا سال ۲۰۱۸، ۴۱ درصد از کل جمعیت جانبازان پس از ۱۱ سپتامبر، ناتوانی ناشی از خدمات را گزارش کردند.

علاوه بر معلولیت، نیازهای دیگری نیز تغییر کرده است. تعداد جانبازان زن افزایش یافته است، هرچند هنوز کمتر از ۱۲ درصد است. و در فلوریدا، یک نفر از هر سه کهنه سرباز در خانه ای با حداقل یک فرزند زندگی می کند – از جمله فرماندار. ران دیسانتیس که سه نفر دارد و نماینده مایکل والتز از St. آگوستین که تولد پسرش آرمی را در ژانویه اعلام کرد.

والتز روز پنجشنبه از طریق سخنگویی گفت: “مراقبت از کودکان همچنان یک مشکل اصلی برای برخی از دورافتاده ترین پایگاه ها – به ویژه در پانهندل” است. برای عملیات های ویژه و پایگاه های دریایی، نیروهای نظامی به طور منظم مستقر می شوند که می تواند منجر به استرس های اضافی شود.» والتز گفت که اگر جمهوری‌خواهان اکثریت مجلس را به دست آورند، انتظار دارد که ریاست کمیته فرعی آمادگی نظامی را بر عهده بگیرد که بر مسکن خصوصی نظارت می‌کند – و ممکن است ایده‌هایی برای رسیدگی به نیازهای مسکن اعضای خدمات پس از پایان به او بدهد. .

حتی اگر دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان باقی بمانند، والتز – یک کلاه سبز که قبل از رسیدن به پست‌های سیاسی ارشد در دولت جورج دبلیو بوش، چندین سفر جنگی را در افغانستان، خاورمیانه و آفریقا انجام داد – در موقعیت فراموش نشدنی خوبی قرار دارد. رهبران ملی و ایالتی برای آنچه کهنه سربازان در سن کار نیاز دارند. مطمئناً مراقبت از سلامت روان همچنان در اولویت است، به ویژه برای کسانی که در معرض خطر اعتیاد، خشونت خانوادگی و خودکشی هستند. اکثر مدافعان موافق هستند که کهنه سربازان در آموزش شغلی به خوبی حمایت می شوند، اما بسیاری برای دریافت مراقبت از کودکان و مسکن مقرون به صرفه تلاش می کنند. هدف قرار دادن کمک بیشتر برای این جانبازان در سن کار باید در نظر گرفته شود که بسیاری از آنها مالکیت خانه را رها می کنند (و برخی ممکن است هرگز نتوانند از عهده آن برآیند، حتی با مزایای وام مسکن VA).

گسترش خدمات برای جانبازان جوان‌تر می‌تواند دستاوردهای قابل‌توجهی به همراه داشته باشد: با تلاش بیشتر کهنه سربازان برای دستیابی به پتانسیل کامل خود، درآمد اقتصادی کشور را افزایش می‌دهند. آنها بیشتر به دنبال تحصیل یا کارآفرینی هستند.

دیسانتیس و دیگر رهبران ایالتی باید این موضوع را به عنوان یک چالش در نظر بگیرند: تبدیل فلوریدا به دوستانه ترین ایالت برای کهنه سربازان جوان، با بانکی از مزایایی که نیازهای آنها را برآورده می کند. سپس از درس‌های آموخته‌شده از آن‌ها برای کشف راه‌هایی استفاده کنید تا همه مردم فلوریدی را قادر به دستیابی به رفاه بیشتر کنند.

امروز از همه جانبازان تشکر می کنیم. اما چالش تغییر جهت برای برآوردن نیازهای آنها باید در تمام طول سال اولویت برای رهبران ایالتی و ملی باشد.

هیئت تحریریه اورلاندو سنتینل متشکل از ویرایشگر نظرات کریس فلوکر، سردبیر جولی اندرسون و ویرایشگر Views جی ردیک است. تماس با ما در [email protected]