برآوردهای درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ خط لوله شمال غربی (NASDAQ:NWPX) توسط DA Davidson منتشر شد.Northwest Pipe (NASDAQ: NWPX – Receive Rating) — تحلیلگران تحقیقاتی DA Davidson برآوردهای درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ خود را برای سهام Northwest Pipe در یک گزارش تحقیقاتی منتشر کردند که سه شنبه ۹ اوت منتشر شد. B. Thielman، تحلیلگر DA Davidson انتظار دارد که شرکت محصولات صنعتی درآمدی معادل ۰.۷۸ دلار به ازای هر سهم برای سه ماهه گزارش کند. برآورد اجماع برای سود کل سال نورث وست پایپ ۲.۸۰ دلار به ازای هر سهم است. DA Davidson همچنین برآوردهایی از درآمد Northwest Pipe در سال مالی ۲۰۲۲ را ۲.۹۱ دلار به ازای هر سهم منتشر کرد.

به طور جداگانه، TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۰ مه، سهام شرکت لوله شمال غربی را از رتبه “c+” به رتبه “b” ارتقا داد.

عملکرد قیمت لوله شمال غرب

NWPX روز پنجشنبه با قیمت ۳۱.۴۴ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۰.۶۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۹.۲۴ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳۱۱.۷۶ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۵.۲۶ و بتای ۰.۷۶ است. لوله شمال غربی ۲۳.۱۱ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۳۴.۹۴ دلار است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۳۱، نسبت سریع ۲.۵۶ و نسبت فعلی ۳.۴۶ است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیرا اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Rhumbline Advisers دارایی خود در سهام Northwest Pipe را ۲.۷٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. مشاوران رامبلاین اکنون دارای ۱۳۱۶۸ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۹۴۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۴۲ سهم اضافی در طول دوره است. BCK Capital Management LP سهام خود را در Northwest Pipe 1.6% در سه ماهه چهارم افزایش داد. BCK Capital Management LP اکنون پس از تصاحب ۴۵۲ سهم اضافی در طول دوره، ۲۹۴۲۹ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۹۳۶۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Advisor Group Holdings Inc. در سه ماهه اول، سهام خود در خط لوله شمال غربی را ۱۳.۴ درصد افزایش داد. Advisor Group Holdings Inc. او در حال حاضر مالک ۴۷۸۶ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۱۲۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۵۶۷ سهم دیگر در این مدت است. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب سهام این شرکت در لوله های شمال غربی ۳.۲ درصد در سه ماهه اول کاهش یافت. چارلز شواب شرکت مدیریت سرمایه گذاری مالک است. در حال حاضر ۲۶۰۵۱ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی پس از دستیابی به ۸۱۱ سهم اضافی در این مدت به ارزش ۶۶۳۰۰۰ دلار است. سرانجام، Amalgamated Bank سهام جدیدی در سهام Northwest Pipe در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی ۸۲.۹۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت های داخلی در لوله های شمال غربی

در اخبار مرتبط، مدیرعامل اسکات جی. مونتروز ۱۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۰.۰۰ دلار در مجموع ۳۰.۰۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۹۶۷۹۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۹۰۳۷۳۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در اخبار مرتبط، مدیرعامل اسکات جی. مونتروز ۱۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۰.۰۰ دلار در مجموع ۳۰.۰۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۹۶۷۹۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۹۰۳۷۳۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. همچنین کارگردان ریچارد ای. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۲.۰۴ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۲۰۵۸۸۹.۰۴ دلار رساند. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون مالک ۳۵۱۳۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۱۲۵۶۲۹.۲۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در مجموع ۲۱۵۵۲ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۶۹۲۶۶۱ دلار در سه ماهه گذشته فروختند. خودی ها ۲.۶۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

درباره شرکت لوله شمال غرب

(رتبه گرفتن)

شرکت لوله نورث وست، همراه با شرکت های تابعه خود، محصولات زیرساختی مرتبط با آب را در آمریکای شمالی تولید و عرضه می کند. این در دو بخش لوله های فشار فولادی (SPP) و زیرساخت های پیش ساخته و سیستم های مهندسی (پیش ساخته) عمل می کند. بخش SPP سیستم های خط لوله فولادی با قطر بزرگ و فشار بالا را برای استفاده در برنامه های زیرساختی آب، عمدتاً مربوط به سیستم های آب آشامیدنی، ارائه می دهد.

همچنین ببینید

اخبار و رتبه بندی ها را برای Northwest Pipe Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Northwest Pipe و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.