برایان لاندری “مراقبت می کند”: افسر سابق FBI

برایان لاندری "مراقبت می کند": افسر سابق FBI


یک افسر سابق مبارزه با تروریسم FBI گفت برایان لاندری در جایی مخفی شده بود که از آن مراقبت می کرد و در منطقه حفاظت شده بزرگ فلوریدا که روی شکار تمرکز داشت ، کمپ نمی کرد.

تری تورچی ، معاون سابق واحد مبارزه با تروریسم FBI ، به فاکس نیوز گفت: “مردم تغییر نمی کنند زیرا فراری هستند. آنها سعی می کنند بفهمند چگونه وارد منطقه راحتی شوند. ”

مرد سابق G ، که در سال 2001 از دفتر بازنشسته شد ، گروهی را رهبری کرد که تئودور کاچینسکی “Unabomber” را شناسایی و رنگ آمیزی کرد و در جستجوی اریک رودولف ، بمب گذار پارک المپیک در کارولینای شمالی شرکت کرد.

ظاهراً او در یک اردوگاه قوی یا در غار یا گودالی در جایی که از مار آلوده شده بود بیرون نرفت. او در موقعیتی قرار دارد که از خودش مراقبت کند. “

او می گوید: “وقتی می بینید که او بعد از اتفاقی واضح به خانه می دوید ، او همان چیزی را که اکنون می گوید به شما می گوید.”

تری تورچی معاون سابق واحد مبارزه با تروریسم FBI است.
FBI

لباسشویی 23 ساله تنها فردی است که به ناپدید شدن و مرگ دوست دخترش ، گابی پتیتو ، در چهارراه ناگوار این زوج جوان علاقه مند است.

بومی 22 ساله لانگ آیلند در اواخر ماه اوت ناپدید شد و جسد او در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ در 19 سپتامبر پیدا شد ، حدود سه هفته پس از بازگشت لندوری به خانه تنها.

مقامات صدها سرنخ و مشاهده مردی را که در حال فرار به خیابان آپالاچیان در کارولینای شمالی است بررسی کرده اند ، اما تمرکز خود را بر جستجوی ذخیره 25000 هکتاری کارلتون ذخیره کرده اند.

به گزارش فاکس نیوز ، کاساندرا خواهر لباسشویی او را “معتدل” خواند ، اما داگ شکارچی فضل ، که به جستجو پیوست ، گفت که معتقد است مرد گمشده هنوز زنده است زیرا “بازمانده” است.

در جستجوی رودلف در دهه 1990 ، ترکیه توضیح داد که چگونه او چندین مورد از علایق تروریست را به اشتراک گذاشته و در فروشگاه مواد غذایی سالم خود در کارولینای شمالی با او صحبت کرده است.

Petito و Brian Laundry باردار در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
برایان لاندری تنها فردی است که به ناپدید شدن و مرگ گابی پتیتو علاقه مند است.
اینستاگرام
Petito و Brian Laundry باردار در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
تری تورچی ، مامور سابق FBI تهدید کرده است که برایان لندری پس از مهاجرت به خانه اش در فلوریدا شمالی پس از ناپدید شدن گابی پتیتو ، می تواند با شخص دیگری زندگی کند.
اینستاگرام

بر اساس این گزارش ، این مرد اطلاعات ارزشمندی در مورد رودولف در اختیار فدرال ها قرار داد زیرا او از فعالان سرسخت ضددولتی بود زیرا در ابتدا از گفتگو با آنها خودداری کرد.

ترکیه گفت همه کسانی که فرار کردند “بالاخره خسته شدند و بسیاری از آنها بیش از یک دهه در حال فرار بودند” ، و افزود که او معتقد نیست لباسشویی برای مدت طولانی در لامه بماند.

Petito و Brian Laundry باردار در پست های اینستاگرام ظاهر می شوند.
کاساندرا ، خواهر برایان لوندری ، می گوید که فراری تجربه چادر زدن در بیابان را ندارد.
اینستاگرام

او گفت که جستجوی همه فراریان “اساساً یکسان” بود.

“تا آنجا که می توانید ، این شخص وقتی مصاحبه می کند که با افرادی که می خواهد مصاحبه می کند. شما با همسایگان ، دوستان صحبت می کنید و به دنبال هر چیزی هستید [the fugitive] او می توانست در مقطعی بگوید که این نگهبان آنجا نبوده و هیچ کاری نکرده است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *