برای تهیه RB فوتبال فانتزی موجود عجله کنید

برای تهیه RB فوتبال فانتزی موجود عجله کنید


پس از دو هفته روی سیم رها شدن ، زمان آن رسیده است که مدیران خیالی فوتبال کیف های رایگان بازیکنان خود را باز کرده و اقدامی انجام دهند.

چه به دلیل مصدومیت باشد و چه این واقعیت که تیم های بیشتری قرار است پشت سر هم بازی کنند ، این حرکت پشت سر هم در این فصل بازنده بوده است و هر گونه کمک از خط امدادی استقبال می شود. از دست دادن کریستین مک کافری منجر به بی طرفی شد ، زیرا چوبا هوبارد به دلیل سه ماهه شدن لمس خود را فقیرتر می کند ، اما موارد رو به رشدی در شیکاگو و سینسیناتی وجود دارد که نیاز به توجه فوری شما دارد.

در اوایل فصل ، مت نگی ، مربی خرس ها به رسانه ها گفت که انتظار دارد دیوید مونتگومری در هر بازی 20 تاچ تاون را به عقب بازگرداند. البته هیچ کس او را باور نمی کرد ، اما ایده تنها 15 لمس بین گاری و صید در حال ظاهر شدن بود و وقتی در چهار بازی اول به واقعیت پیوست ، ما هیجان زده شدیم. اما مونتگومری بازی یکشنبه را با زانوی سنگین ترک کرد و زمان آن فرا رسیده بود که در حالی که نتایج MRI باقی مانده بود به Damien Williams نگاه کرد.

هیچ چیز هیجان انگیزی در بازی ویلیامز وجود نداشت تا زمانی که او در کانزاس سیتی فرود آمد و به خوبی با سیستم حمله اندی رید مناسب بود. ویلیامز به عنوان یک بازیکن بازکننده استخر به دلیل مصدومیت ، طی دو سال 1177 یارد و 13 تاچ تاون را در 27 بازی انجام داده است. او ثابت کرد که یک دونده منطقه ای در داخل و خارج از تکل است و یک پاسور پرکار بود.

بهترین قسمت؟ سیستم نگی در شیکاگو تجزیه آنچه رید در کانزاس سیتی از آن استفاده می کند است ، و اگرچه ویلیامز فاقد توانایی های مونتگومری است ، اما آشنایی او با این طرح دگرگونی نسبتاً بی وقفه ای را ایجاد می کند.

دامین ویلیامز
گتی ایماژ

در سینسیناتی ، ما می توانیم همین را با پیشنهادات و آموزش گیاهان ببینیم. با بهبود جو میکسون از ناحیه مچ پا ، سماج پرین نیز یک بازیکن قوی است. مربی بنگال زک تیلور از کارکنان شان مک وی آمده بود و او از درخت مربیگری جان گوردون آمده بود.

پرین ابتدا برای یادگیری طرح جی گدن وارد NFL شد که توسط برادرش توسعه داده شد و شبیه طرح مک وی و تیلور بود. پرین پنجشنبه گذشته به جای میکسون قدرتمند به نظر می رسید و باید مقدار مشابهی از کار را ببیند. شاید او همان 20 وسیله نقلیه ای را که میکسون دیده بود نبیند ، اما حتی 80 درصد سهم تیم شما را تقویت می کند.

سیم معکوس اغلب در پشت ریشه ها قابل مشاهده نیست ، بنابراین هنگام وقوع آن باید تهاجمی باشید. آنها قرار است پر شوند ، هر چند برای مدت کوتاهی. در هفته 5 به نظر می رسد که هر دوی آنها می توانند نقش اصلی را ایفا کنند ، بسته به نتایج آزمایش ، هر کدام چند هفته دیگر طول می کشد. اکنون زمان اعتصاب است.

هاوارد بندر معاون عملیات و سرپرست عملیات در FantasyAlam.com است. او را در توییتر دنبال کنید otrotobuzzguy او را در روزهای هفته از ساعت 6 تا 8 در کانال تلویزیونی Sirius XM Fantasy Sports برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” ببینید ، برای همه توصیه های فوتبالی فانتزی خود به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *