برای دنبال کردن این پیکان؟ Pinduoduo (PDD) – 24 خبر بزرگ


Pinduoduo (PDD) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۸۰۲۹۰۶۱ سهم با میانگین حجم ۱۵۲۵۴.۴۶ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم، تمرکز فعال روی سهم در جلسه معاملاتی جاری را تایید کرد. PDD تغییر ۲.۷۵-٪ را نشان داد و ارزش فهرست شده آن در معاملات اخیر ۶۲.۹۶ دلار است. این شرکت متعلق به چین است و بخشی از بخش مصرف کننده دوره ای است. ارزش بازار آن ۷۷۵۱۷.۶۱ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

بررسی عملکرد:

PDD عملکرد هفتگی -۰.۱۴٪ و عملکرد سالانه -۴۹.۶۰٪ را نشان داد. این سهم در شش ماه گذشته به ۱۰.۵۳% رسیده است و در ماه ۵۰.۱۶% حفظ شده است. این سهم عملکرد سالانه ۷.۹۹% داشته و در سه ماه گذشته حدود ۴۴.۱۷% تغییر کرده است. قیمت سهام ۵۲.۹۵- درصد از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام ۱۷۱.۲۶ درصد از پایین ترین قیمت ۵۲ هفته است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۹ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۷۰.۴۴ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام ۸.۶۱ درصد بالاتر از میانگین متحرک ۲۰ روزه است و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۳۵.۶۴ درصد. قیمت سهام در امتداد حرکت صعودی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود در ۱.۵۱٪ حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم روی ۶۰.۲۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد خرید می‌شود و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شود. روندهای عمومی، واگرایی ها و نوسانات شکست را می توان با استفاده از شاخص قدرت نسبی شناسایی کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسان نسبت به هفته گذشته همچنان ۵.۶۷ درصد است و در ماه گذشته نوسان ۸.۱۶ درصدی را نشان می دهد. ریسک بازار از طریق معاملات در بازار ایجاد می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۰.۹۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر بتا بالاتر از ۱ باشد، خطر بالا و اگر بتا کمتر از ۱ باشد، خطر کم است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. مقدار ATR 4.75 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۳.۹۰ درصد است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۷۰.۶۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۳.۸۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۷.۹۰ درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 5.70 درصد است. بازده حقوق صاحبان سهام ۱۸.۶۰ درصد است.