برای دنبال کردن این پیکان؟ Rivian Automotive، (RIVN) – Big 24 News


Rivian Automotive، (RIVN) در آخرین جلسه معاملاتی، ۱۱۷۷۶۴ سهم با میانگین حجم معاملات ۲۰۰۳۲.۳۵ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. سهام در جلسه معاملاتی جاری تمرکز فعال بر سهام را تایید کرد. RIVN تغییر -۰.۱۱٪ را نشان داد و ارزش فهرست شده آن در معاملات اخیر ۲۶.۸۳ دلار است. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مصرف کننده دوره ای است. ارزش بازار آن ۲۴۲۲۹.۳۳ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۶.۹۶ درصد باقی مانده است و برای ماه گذشته ۷.۴۹ درصد نوسان نشان می دهد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. مقدار ATR 2.15 است.

سود اسنپ:

بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۴۰.۱۰- درصد است سود می برد. بازگشت سرمایه (ROI) -22.50٪ است. بازده سهام (ROE) -73.80٪ است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. ۶.۰۷-٪. قیمت سهام در جهت منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۵۶.۱۴-% قرار دارد، از هر نوع میانگین متحرکی می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم روی ۴۵.۰۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. زمانی که RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام معمولاً بیش از حد خرید می‌شوند و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شوند. روندهای عمومی، واگرایی‌ها و نوسانات شکست را می‌توان با استفاده از RSI شناسایی کرد.

بررسی عملکرد:

RIVN عملکرد هفتگی -۵.۵۶٪ را نشان داد. سهام طی شش ماه گذشته -۷۴.۱۰٪ حرکت کرده است و در ماه -۱۵.۹۰٪ باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۷۴.۱۰- درصد و حدود -۴۲.۱۶ درصد را نشان داده است. قیمت سهام در ۸۵.۰۵-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۳۹.۳۸% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته گذشته است.

افتتاحیه تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۲.۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۵۷.۸۸ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.