برای راه اندازی کسب و کار به چه میزان تحصیلات نیاز دارید؟ – خبر ۲۴ بزرگ


چه ایده‌ای عالی برای یک استارت‌آپ فناوری دارید یا می‌خواهید یک رستوران فرانسوی باز کنید، داشتن یک کسب‌وکار به چیزی بیش از یک رویا نیاز دارد. همچنین برای موفقیت باید تحصیلات مناسبی داشته باشید. از آنجایی که اکثر کارآفرینان معمولاً تازه شروع به کار می کنند، باید تا حد امکان قبل از افتتاح فروشگاه یاد بگیرید. آیا این بدان معناست که برای شروع باید صبر کنید تا مدرک دیگری بگیرید؟ مطلقاً نه، اما باید خود را با اطلاعات داخلی مسلح کنید، نه اینکه تا حد امکان به مهارت های جدید اشاره کنیم. در این مقاله انواع مختلف مدارک یا گواهی هایی که هر کارآفرین باید داشته باشد را بررسی می کنیم.

برنامه های تحصیلی

بیشتر کارآفرینان در حال حاضر برخی از مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارند. به عنوان مثال، اگر به یک سالن زیبایی مراجعه کنید، احتمالاً صاحب آن را خواهید دید که موهای کسی را کوتاه می کند. آنها قبلاً مهارت لازم برای شروع به دست آوردن قدرت را داشتند. از سوی دیگر، ممکن است با صاحبان مشاغلی روبرو شوید که چیزی در مورد این مکان نمی‌دانند اما تصمیم می‌گیرند به هر حال آن را دنبال کنند. نحوه انجام این کار کاملاً به شما بستگی دارد، با این حال، اگر می خواهید آن را آسان کنید، می توانید مدرک دیگری بگیرید.

اگر همیشه عاشق بازاریابی بوده‌اید و می‌خواهید یک شرکت مشاوره راه‌اندازی کنید، کسب مدرک در بازاریابی به شما دانش لازم را برای کمک به مشتریان برای رسیدن به اهدافشان می‌دهد. در حالی که می توانید به YouTube بروید و اصول اولیه را بیاموزید، مدرک به شما برتری می دهد. مشتریان می خواهند با شخصی کار کنند که نه تنها ماهر است، بلکه اعتبار لازم برای پشتیبان گیری از آنها را دارد. اگر پول مشکل است، می توانید برای بازپرداخت وام دانشجویی اقدام کنید. این نوع وام ها می توانند به پوشش هزینه حضور و غیاب و هر گونه لوازمی که ممکن است نیاز داشته باشید کمک کنند.

برنامه های گواهی

برنامه های گواهی می تواند به همان اندازه برای کارآفرینان نوپا مفید باشد. اگر از قبل مدرکی در رشته انتخابی خود دارید، ادامه تحصیل از طریق برنامه های صدور گواهینامه می تواند به مشتریان جدید یک لایه امنیتی اضافی در هنگام کار با شما بدهد. همچنین به شما اعتماد به نفس لازم برای ارائه خدمات با کیفیت را می دهد.

روش های جایگزین یادگیری

علاوه بر موارد فوق، می توانید مجموعه مهارت های خود را از راه های دیگری نیز افزایش دهید. از آنجایی که یادگیری اداره شرکت خود یک فرآیند است، راه هایی برای دریافت آموزش های مورد نیاز در برنامه شما وجود دارد. می‌توانید در برنامه‌های آموزشی اتاق بازرگانی شرکت کنید، در رویدادهای صنعتی شرکت کنید یا برنامه‌های راهنمایی محلی را بیابید. علاوه بر این، او می تواند به باشگاه ها بپیوندد و با افرادی که در حال حاضر در این زمینه کار می کنند ارتباط برقرار کند. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که یادگیری به محض راه اندازی به پایان می رسد. این یک فرآیند مادام العمر است که با رشد شرکت شما تغییر می کند.

مهارت هایی که باید داشته باشید

در حالی که برای شغل انتخابی خود به مجموعه مهارت های تخصصی نیاز دارید، مهارت های عمومی زیادی نیز وجود دارد که باید بدانید. برخی از مهمترین آنها شامل مهارت های ارتباطی و حل مسئله عالی، درک تجزیه و تحلیل و توجه شدید به جزئیات است. همچنین باید به هنر استدلال قیاسی تسلط داشته باشید تا حل مشکلات احتمالی حسابداری را آسان‌تر کنید.