برای پیگیری این سهام؟ شرکت معدن طلای هارمونی (HMY) – Big 24 News


معدن طلای هارمونی با مسئولیت محدود (HMY) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۹۳۲۹۳۹۴۴ سهم با میانگین حجم معاملات ۶۳۱۹.۳۷ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. HMY 10.00 درصد دست به دست شد و ارزش سهام فهرست شده خود را ۳.۵۲ دلار در جلسه معاملاتی اخیر فاش کرد. این شرکت متعلق به آفریقای جنوبی است و بخشی از بخش مواد خام است. ارزش بازار آن ۱۶۳.۸۱ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

بررسی عملکرد:

HMY بازده هفتگی -۱.۴۰٪ و بازده سالانه -۲۴.۱۴٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۸.۳۳- درصد بوده و در ماه ۰.۸۶ درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۱۴.۳۶٪ و حدود -۳۲.۸۲٪ نشان داده است. قیمت سهام در ۳۶.۰۰-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۱۷.۳۳% از پایین ترین سطح ۵۲ هفته گذشته است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع فعلی تحلیلگران در مورد سهام این شرکت ۳.۵ (۱.۰ قوی، خرید ۲.۰، نگه داشتن ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰) انتظار می رود. با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳.۳۲ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۰.۲۸ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۳.۱۹ درصد. قیمت سهام در امتداد انحراف از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۱۰.۹۰-% است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۴۶.۲۶ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۵.۵۰ درصد باقی مانده است و ماه گذشته ۴.۹۸ درصد نوسان را نشان می دهد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۱.۱۵ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.2 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱.۶۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۱۳.۹۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۴.۰۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که یک شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۱.۴۰ درصد سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 15.40 درصد است. سود هر سهم (ROE) 2.40 درصد است.