برای چرخه خود ورزش کنید. | آموزش مبتنی بر مرحله


آموزش مبتنی بر مرحله

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. جای تعجب نیست ، درست است؟ بسیاری از زنان ، از جمله من ، برای مدت طولانی – چرا؟ – آیا بدن آنها همیشه بدون توجه به جایی که در چرخه قرار دارند ، انتظار عملکرد و نتایج یکسان را دارند؟

وقتی در PMS خود انرژی بسیار پایینی احساس می کنید ، برنامه ریزی برای انجام تمرینات اصلی HIIT می تواند به شما این امکان را بدهد که از تعریق بترسید. از سوی دیگر ، هنگامی که یک تن انرژی دریافت می کنید ، منطقی نیست که به یک روز تعطیل بمانید.

بیشتر زنان از همراهی با جریان سود می برند و منظور من از جریان ، جریان واقعی چرخه قاعدگی ما است. با آموزش مبتنی بر مرحله ، اساساً به این معنی است که با برنامه ریزی برنامه ورزشی خود در چرخه قاعدگی خود ، راهی برای هماهنگی با بدن خود پیدا خواهید کرد. بهترین بخش این است که می توانید تمرین برنامه LSF خود را برای کار سفارشی کنید!

اگر می خواهید آموزش های مرحله ای را برای یک چرخنده انجام دهید تا ببینید آیا کمک می کند یا نه ، به احتمال زیاد به درک چرخه شما برمی گردد. چیزهای واقع بینانه ای که می توانید از بدن خود انتظار داشته باشید در هر مرحله.

درک اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی ما

مطالعات علمی قانونی نشان می دهد که فعالیت ما با چرخه قاعدگی در نوسان است. بیایید نگاهی به قسمت های اصلی چرخه قاعدگی و نحوه تأثیر آنها بر شما بیندازیم.

وقتی قاعدگی شما شروع می شود (قاعدگی)

هنگامی که جریان ما برای اولین بار و در پنج روز آینده ضربه می زند ، ما در ساخت عضله در خط مقدم هستیم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در بالاترین حد خود است. ممکن است شما تمایلی به تمرینات شدید ورزشی نداشته باشید ، اما باید تمرینات قدرتی را در اولویت خود قرار دهید. پیلاتس تا حد زیادی از ضربه زیاد ، قدرت زیاد و بارهای سنگین عضلانی و اسکلتی اجتناب می کند. برای اینکه بتوانید از هرگونه تمرین عضله سازی بهترین نتیجه را بگیرید ، کمی پروتئین اضافی به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

به محض پایان یافتن (فاز فولیکولی).

شما اغلب روحیه خوبی دارید و به نظر می رسد بدترین حالت فقط به خاطر عقب ماندن شما نیست. پس از قطع قاعدگی ، سطح استروژن شما افزایش می یابد و می توانید انرژی دریافت کنید. از مزایای آن برای دریافت تمرینات تازه کننده کالری مانند ورزش HIIT یا دویدن سریع استفاده کنید. اگر می خواهید در حین دریافت آب میوه چیزی به برنامه تمرینی خود اضافه کنید ، Daily 10 را به برنامه LSF ما اضافه کنید!

دختر مناسب ، کار ، زمینه صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

حدود دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی ، بدن شما تخمک را از تخمدان شما خارج می کند. در طول تخمک گذاری ، سطح پروژسترون شما افزایش می یابد و بازگرداندن آن بسیار مهم است. تخمک گذاری معمولاً حدود یک هفته به طول می انجامد و زمان بسیار خوبی برای رفتن به تعطیلات و شرکت در تمرینات با شدت کم (مانند کوهنوردی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

در چند روز گذشته قبل از شروع مجدد خونریزی ، اغلب تعدادی از علائم ناخوشایند را تجربه خواهید کرد (سلام ، اضطراب ، درد و جوش!). اما روی مبل ننشینید تا منتظر بمانید. بی حرکت ماندن می تواند به علائم سندرم پیش از قاعدگی کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انجام دهید که ضربان قلب شما را افزایش می دهند ، مانند برنامه LSF. اگر سندرم پیش از قاعدگی واقعاً شما را تحت فشار قرار می دهد ، همچنین می تواند کمی عادت ذاتی را به عادت خود اضافه کنید!

در راستای شما ماندن

این یک مرور نسبتاً جامع از آنچه در طول چرخه قاعدگی خود انتظار دارید است. اما همه بدنهای ما متفاوت است. آموزش مبتنی بر مرحله می تواند برای همسویی با آنچه از نظر جسمی و روحی برای شما اتفاق می افتد بسیار مفید باشد.

ترفند این است که توجه زیادی به چرخه خود و احساسی که در طول آن احساس می کنید ، کنید. شاید برخی الگوها را مشاهده کنید. سپس ، می توانید برنامه ورزشی خود را برای همگام سازی نیازهای بدن خود شروع کنید.

در اینجا یک چیز سریع وجود دارد: بین ندانستن آن از نظر ذهنی و ندانستن آن از نظر جسمی تفاوت زیادی وجود دارد. قبل از تصمیم به لغو یک تمرین ، آن را واقعاً بررسی کنید. آیا بدن جسمانی شما برای استراحت التماس می کند؟ اگر چنین است ، به هر طریقی ، روز را صرف کنید. سعی کنید به آرامی کشیده و کمی حمام کنید.

هنگام خواب چربی سوزی کنید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید ورزش را رها کنید ، زیرا انگیزه یک چالش است یا به دلیل استرس آشفتگی ذهنی شما ، تجدید نظر کنید. رعایت سایه عرق برنامه ریزی شده ممکن است برای چرخاندن فضای خالی شما ضروری باشد. چالش من این است که ده دقیقه وقت بگذارم. اگر هنوز بعد از 10 دقیقه احساس ناراحتی شدید کردید ، به خود استراحت دهید. اما اغلب تنها لازم است از ابتدا بر این مانع غلبه کنید.

اساساً ، لازم نیست که تمرینات مرحله ای یک کارت رهاسازی باشد تا بتوانید ورزش را کنار بگذارید. این نباید دلیلی برای فشار آوردن بدن شما باشد حتی زمانی که به استراحت نیاز دارد. در عوض ، این راهی برای هماهنگی با شما و درک بهتر چرخه قاعدگی شما بر شما است. سپس می توانید تمرین خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای گنجاندن آموزش مبتنی بر مرحله در برنامه معمول شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید یک فیلم LSF را دنبال کنید – این به شما انگیزه می دهد
    • وزن خود را برای ورزش با وزن تغییر دهید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • کارگاه های تبادل برای HIIT طراحی شده است تا از انرژی شما استفاده کند
    • کمی بیشتر وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید حداکثر شخصی خود را بدست آورید

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من دوست دارم از برنامه LSF برای تمرینات مرحله ای خود استفاده کنم ، زیرا به من اجازه می دهد تا در حین انجام تنظیمات مناسب به نفع بدن و اهدافم عمل کنم. با تنظیم یک برنامه ورزشی و هماهنگ کردن آن با چرخه قاعدگی ، می توانید به # اهداف فیزیکی و مراقبت از خود در همان زمان کمک کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *