برای کودکان – خبرگزاری بست


تابستان از راه رسید!

اگر از دیدن بچه هایی که برای نمایش به کافه ها برده می شوند خسته شده اید – تنها نیستید!

تابستان زمانی بود که بچه ها دیده و شنیده می شدند زیرا از آزادی های مدرسه و بازی های عجیب و غریب که به بزرگسالان یادآوری می کند خلاقیت و روحیه درونی خود را تقویت کنند، لذت نمی بردند. شاید شما در این تابستان بچه‌های کوچک یا شاید چند نوه در خانه داشته باشید، بنابراین فکر کردم چند اثر کلاسیک مفید برای بچه‌ها و سالمندان به اشتراک بگذارم تا گم شوند و گنجه‌های معنوی ما را پر کنند، کاری که همه ما انجام می‌دهیم. ما به شدت به آن نیاز داریم. از امروز مثل وندی به بعد پیتر پندست کودک نوپا را بگیرید و به او کمک کنید دفعه بعد که ماجراجویی بعدی خود را روی صفحه نمایش بزرگ، لپ تاپ یا تلفن همراه شروع کرد، احساس راحتی کند. بیا نگاه کن و لذت ببر!

فیلم های شانس دوم این یک ستون تکراری است که به پیشنهاد فیلم‌هایی اختصاص داده شده است که ممکن است در ابتدای اکران آن‌ها را از دست داده باشید یا نادیده گرفته باشید، اما سزاوار توجه بیشتری هستند.

همه ما دلایلی داریم که فیلم هایمان را برای اولین بار به سینما بیاوریم.

  • شاید این فیلم فاقد تبلیغات موثر بوده و هرگز در رادار شما نبوده است.
  • ممکن است این فیلم را در لیست خود داشته باشید، اما در ابتدا به نظر می رسید که اشتراک گذاری غیر معمول و غیر معمول است، بنابراین آن را از لیست خود حذف کردید.
  • سپس دلیلی وجود دارد که دلیل اصلی ایجاد این مفهوم توسط این نویسنده ساخته شده است فیلم های شانس دومشما حتی در زمان اکران فیلم به دنیا نیامدید.

در حالی که نورها را کم می کنیم و غافلگیر می شویم، از ظرف آب نبات و شاید مقداری یخ تراشیده بگذرید.

شماره ۱. بادکنک قرمز:

فیلم فرانسوی برنده اسکار ۱۹۵۰ توسط آلبر لامورو نویسندگی و کارگردانی شد. او تصمیم گرفت از فرزندانش به عنوان بازیگر در تولیدات استفاده کند. داستان حول یک بادکنک قرمز می چرخد ​​که با پسر جوانی که نقش پاسکال، پسر لامورس را بازی می کند، دوست می شود. سابین، دختر کارگردان، نقش یک دختر را در این فیلم بازی کرده است. این داستان تمثیلی از حداقل دیالوگ استفاده می کند و به توپ قرمز اجازه می دهد تا ویژگی های شخصیتی را به دست آورد که کودکان را مجذوب خود می کند. بالون به اندازه بازیگران روی صفحه زنده است. این تصاویر به اندازه کافی مست کننده و سرزنده هستند که کودکان خردسال را روی سطح درگیر می کند. با این حال، برای کودکان بزرگتر، این نماد بینش های ارزشمندی را ارائه می دهد. نسخه کامل فرانسوی ارسال شده است، اما اگر کسی بخواهد از زیرنویس اجتناب کند، نسخه جدیدتر در یوتیوب بازیابی شده است.

# ۲. قایقرانی در دریا:

فیلم زیر یک فیلم کوتاه کانادایی به نام Paddle To The Sea محصول ۱۹۶۶ است. بیل میسون این گزیده ای از یک کتاب کلاسیک کودکان در سال ۱۹۴۱ است که توسط هالینگ سی نوشته شده است. به کارگردانی و ویرایش توسط هالینگ. این فیلم ماجراهای یک اسباب بازی هندی حکاکی شده با دست را در یک قایق پارویی دنبال می کند که از دریاچه سوپریور به سمت دریای سنت لارنس به اقیانوس اطلس می رود. در صورتی که قایق توسط رهگذری از آب بیرون کشیده شود، این سفر با پیامی در پایین قایق حک می شود. اسباب‌بازی‌ها را می‌بینیم که در رودخانه‌ها، نهرها، تپه‌ها، دریاها و دور از کشتی‌های باری و سایر حوادث در طول مسیر حرکت می‌کنند. بینندگان در طبیعت غوطه ور می شوند و قدرت آن با درک تعادل و هماهنگی موجود در محیط ما از بین می رود. به نوعی، نمادگرایی فیلم نشان دهنده نحوه برخورد ما به «صخره‌هایی» است که زندگی به ارمغان می‌آورد و آن مقاومت ما باقی می‌ماند.

امیدوارم از تفریحات تابستانی با بچه ها لذت ببرید و ما را دنبال کنید و موارد دلخواه دوران کودکی خود را به ما بدهید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.