برخی از میلیاردرها “توطئه” را از دست داده اند

برخی از میلیاردرها "توطئه" را از دست داده اند


برایان کاکس ، ستاره “جانشین” که نقش لوگان روی ، مدیر رسانه و میلیاردر سریال HBO را بازی می کند ، میلیاردرهای واقعی را بعنوان کادر تمام فضا محکوم کرد.

“برخی از افراد ثروتمند فکر می کنند بهتر است وارد شوید [and] جف بزوس و ریچارد برانسون به عنوان مقصران اصلی در اولین نمایش “جانشینی” سه شنبه شب معرفی شدند. “وقتی برانسون گفت ما به سفینه های فضایی بیشتری نیاز داریم ، من فکر کردم:” این آخرین باری است که جهان به سفینه های فضایی بیشتری نیاز دارد. “

موسس آمازون در ماه ژوئیه موشک New Shepherd را به فضا فرستاد و Virgin Mogul در همان ماه با پرتاب خود و پنج نفر دیگر به موشک Virgin Galactic خود برنده “مسابقه فضایی میلیاردرها” شد.

کاکس ، با پوشیدن ماسک مشترک با عبارت “#TeamLoganRoy” در یک طرف و “F -k Off” در طرف دیگر ، گفت: “بنابراین متوجه می شوید که بسیاری از این افراد ثروتمند احتمالاً توطئه را از دست خواهند داد.

نیکول انصاری کاکس و برایان کاکس.
کاکس و همسرش نیکول ماسک صورت سفارشی را در اولین نمایش بازی کردند.
گتی ایماژ

این بازیگر 75 ساله در مورد میلیاردرهای خانواده روی هم نظر داشت و لوگان در این فکر بود که دوست دارد چه بچه هایی را برای تصاحب شرکت رسانه ای خود ، وستر رویکو ، در اختیار بگیرد.

وی گفت: “من فکر می کنم ژن های بد زیادی برای شروع وجود دارد.” “من فکر می کنم بچه ها بدشانس هستند ، اما من فکر می کنم همه آنها پتانسیل دارند و من فکر می کنم او همیشه از آنها شک می کند. او برای شیو (سارا اسنوک) حرف های زیادی برای گفتن داشت اما صحبت کردن زیاد برای او مشکل ساز شد.

برایان کاکس و سارا اسنوک در داخل "جانشینی."
کاکس ، که در اینجا به عنوان لوگان روی با دخترش روی صفحه نمایش با بازی سارا اسنوک در “جانشینی” شناخته می شود ، نمی داند که شخصیت او چه کسی را برای تصدی شرکت خانوادگی انتخاب می کند.
مک کال پل

کاکس معتقد است که حتی میلیونرهای موفق برای تصمیم گیری هنگامی که خانواده درگیر هستند تلاش می کنند.

“صحبت درباره آن دشوار است زیرا شما باید با آن کنار بیایید و آنها فرزندان شما هستند. بخواهیم یا نخواهیم ، ما همیشه به فرزندان خود وفادار خواهیم بود. ”

وی افزود: “به نوعی ، لوگان احساس می کند که یک پرتو بزرگ نور بر خانواده اش می تابد و آنها را شفا می دهد. آنها را روشن کن. ”

فصل سوم “جانشینی” در 17 اکتبر از شبکه HBO پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *