بررسی سوبارو کراس‌ترک ۲۰۲۳ – خبرگزاری بیست و یک


سوبارو کراس‌ترک 2023

سوبارو کراس استرایک ۲۰۲۳ با ظاهری خشن و لاستیک های ضخیم آماده است. این خودرویی است که نقش یک SUV را بازی می کند. جیپ رانگلر یا فورد برانکس در پارکینگ های خارج از جاده برخورد می کند. سوبارو Crosstrek Impression بر اساس هاچ بک ساخته شده است. مانند سایر خودروهای اسپرت Save BRZ Subira، به صورت استاندارد دارای سیستم چهار چرخ متحرک است. سیستم تعلیق بلند شده، فاصله کافی از زمین را برای مدیریت جاده های گل آلود و زباله های چمن فراهم می کند.

سوبارو Crossstrike 2023 یک مدل نسخه ویژه است که دارای آب نبات خاکی درجه یک، رینگ های ۱۷ اینچی و تزئینات بیرونی خاکستری تیره است. فضای داخلی دارای دو رنگ برای اثاثه یا لوازم داخلی است، مشکی و قرمز. قیمت و مشخصات آن مشتریان را به شدت جذب می کند.

از جمله ویژگی های بهبود یافته این مدل اسپرت می توان به چرخ های ۱۷ اینچی منحصر به فرد، کلاهک های زرد دوخته شده، روباه های فیبر کربنی و مدل های رانندگی پیشرفته اشاره کرد. اما قوی ترین ۱۸۲-HP2. موتور ۵ لیتری واجد شرایط حمل و نقل است. مانند سایر سدان‌ها و شاسی‌بلندهای سوبارو، کراس‌ترک به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه می‌شود.

چهار سیلندر ۱۵۲ اسب بخاری کراس استرک پایه صدای زیادی ایجاد می کند. رسیدن به سرعت در بزرگراه، مانند بسیاری از رقبای خود، با گیربکس دستی استاندارد یا گیربکس اتوماتیک اختیاری، فرآیندی کند است. Cross Trek طیف وسیعی از ویژگی های کمک راننده را ارائه می دهد. اما فقط در مدل های مجهز به CVT استاندارد است. ویژگی‌های ایمنی کلیدی دارد و بیایید نگاهی به آن‌ها بیندازیم، ترمز اضطراری خودکار موجود، دستیار حفظ خطوط در دسترس و کروز کنترل تطبیقی ​​برخی از ویژگی‌های ایمنی مهم هستند.

در یک سوبارو معمولی، Crosstrek دارای یک فضای داخلی اولیه و بادوام است که عملکرد را بر ظاهر ترجیح می دهد. عدم درخشندگی آن در نسخه های ارزان تر کاملا قابل قبول است. اما مدل محدود کمی خسته کننده به نظر می رسد که می توان با گزینه ها بر آن غلبه کرد.

تلاش‌های معطر برای طعم‌دهی به چیزها شامل تزئینات فیبر کربن مصنوعی روی صندلی‌ها و دوخت نارنجی است. اما فضای کلی تاریک و تاریک است. با این حال، انتخاب پارچه خاکستری روشن یا پاپیلای چرمی تا حدودی کمک می کند. صندلی نیمکت عقب تاشو ۶۰/۴۰ کراس‌ترک فضای بار را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. اما صندلی های تا شده کف بار را کاملاً صاف نمی کند.

در حالی که Rogue Sports 20 صندلی دارد، Crosstrek تنها ۱۹ کیف دستی با صندلی های عقب تا شده دارد. پوشش گارانتی سوبارو دقیقاً مطابق با اکثر رقبای خود است. مانند بسیاری از هیبریدی‌های رقیب، Crosstree Plug-in سیاست اضافی برای پوشش اجزای باتری الکتریکی گران قیمت خودرو دارد.

نتیجه

گارانتی هیبریدی هیبریدی هشت سال یا ۱۰۰۰۰۰ مایل را پوشش می دهد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه این است که تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده رایگان ندارد. سیستم اطلاعات سرگرمی Starlin از سوبارو مجهز است و بسیاری از ویژگی های اتصال را به صورت استاندارد ارائه می دهد. همچنین به راحتی می توان در استفاده روزمره پیمایش کرد. یکپارچه سازی تلفن هوشمند Android Auto، پشتیبانی از بلوتوث مورد انتظار و یک پورت USB را ارائه می دهد.