بررسی SUV جیپ گرند چروکی ۲۰۲۳ – ۲۰ خبرگزاری برتر


جیپ گرند چروکی 2023

چه عاشق جیپ باشید و چه با آن سفر می کنید، وقتی به جیپ فکر می کنید، احتمالاً این سختی و تلو تلو خوردن به ذهنتان خطور می کند. اما گرند چروکی از همه نظر برای موفقیت فروش این برند محبوب آفرود بسیار مهم است. این خودرو دارای یک وسیله نقلیه آفرود جذاب با ارتقاء در جاده، برنامه‌ریزی و ویژگی‌های لوکس فراوانی است که خریداران جیپ با نمای بیرونی خشن ترجیح می‌دهند.

سه سیستم چهار چرخ متحرک مختلف برای رسیدگی به هر چیزی که سبک زندگی گرند چروکی به آن نیاز دارد در دسترس است و به اندازه کافی سخت است که حتی در هوای برفی یا صخره‌های خزنده موآب از عهده آنها برآید. جیپ نسل جدید گرند چروکی را در سال ۲۰۲۳ معرفی کرد، اما نسل قبلی به طور خاص به عنوان نسخه L3-Ro با GC دو ردیفه اصلاح شد.

در حال حاضر فقط مدل جدید در حال بررسی است. در سال ۲۰۲۲، گرند چروکی استخوان های قدیمی خود را با معرفی سبک بدنه دو خطی که بر اساس معماری جدید طراحی شده بود، رها کرد. جالب اینجاست که جیپ هنوز مدل سال ۲۰۲۲ را پشت سر دارد و نسل قبلی آن Grand Cherokee Dawn Lake نام دارد. قیمت گرند چروکی هزاران برابر بیشتر از رقبایی مانند کیا تلوراید و هیوندای پالیسید است و جیپ مالیات است. رینگ های بالاتر آن تقریباً به قیمت برخی از SUV های لوکس است. این نشان دهنده ترکیبی عالی از ویژگی های مدل محدود است. دارای تودوزی چرمی، گیج بالابر برقی عقب، صندلی های جلو و عقب ثابت، صندلی های جلو با قابلیت تنظیم برقی و روشنایی داخلی است.

مانند نسل قبلی گرند چروکی، جیپ نیز یک پیشرانه هیبریدی ۴E ارائه می دهد که خانواده SUV را گسترش می دهد. گرند چروکی به طور استاندارد با یک V-8 تمام چرخ متحرک یا یک پلاگین هیبریدی ارائه می شود، همانطور که V-6 دیفرانسیل عقب استاندارد نیز وجود دارد. چندین سیستم چهار چرخ متحرک مختلف از جمله دیفرانسیل لغزش محدود قفل شده الکترونیکی موجود است. او ۱۱ است.

همچنین دارای یک سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم است که با فاصله ۳ اینچی از زمین و یک میله نوسان قابل جدا شدن ارائه می شود که به چرخ ها اجازه می دهد تا برای کنترل زمین های سخت وصل شوند. کابین کاملاً مدرن تقریباً به طور کامل جایگزین فضای داخلی قدیمی گرند چروکی شده است. در حالی که مدل‌های Base Laird اصول اولیه را ارائه می‌دهند، تریم‌ها و روکش‌های سطح بالا، تجملاتی مانند روکش‌های چرم کودک، تزئینات چوبی با منافذ باز، و نمایشگرهای دیجیتالی با تکنولوژی بالا را اضافه می‌کنند. گرند چروکی یک SUV دو ردیفه است، اما خریداران ردیف سوم می توانند به گرند چروکی EL ارتقا دهند.

درست بالای داشبورد گرند چروکی یک صفحه نمایش لمسی با Apple CarPlay استاندارد، Android Auto، رادیو Sirius XM Data Light، و ناوبری داخلی اختیاری با به روز رسانی ترافیک و آب و هوا در زمان واقعی، دیجیتالی است. دسته ابزار برای مدل های رده بالا و سرنشین جلو. ویژگی های کمک راننده مانند تشخیص عابر پیاده، کمک کشش چرمی و حالت های رانندگی نیمه اتوماتیک برای خریداران اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند. جیپ طیف گسترده‌تری از فناوری‌های ایمنی استاندارد را برای برآوردن نیازهای آنها ارائه می‌کند.

یکی از معدود مواردی که با گرند چروکی ۲۰۲۲ تغییر نکرده است، بسته گارانتی استاندارد است. گارانتی محدود سه سال یا ۳۶۰۰۰ مایل را پوشش می دهد. گارانتی موتور آن ۵ سال یا ۶۰۰۰۰ مایل را پوشش می دهد. شامل یک برنامه تعمیر و نگهداری سه ساله اضافی است. دیگر نیازی نیست منتظر بمانید، به سراغ جیپ گرند چروکی ۲۰۲۳ بروید و نسخه قدیمی خود را با جیپ ورکز سیدنی بفروشید.