برنامه رادیکال برای احیای سوهو متاثر از طاعون: خودروها را کنار بگذارید

برنامه رادیکال برای احیای سوهو متاثر از طاعون: خودروها را کنار بگذارید


در ماه های اخیر ، برخی از مناطق منهتن علائم بهبودی خود را نشان داده اند و شکی نیست که برخی از محله ها سالها آسیب اقتصادی دیده اند که سالها طول می کشد تا بهبود یابد. در چند ماه اول شیوع بیماری همه گیر ، سوهو ، یکی از غنی ترین مناطق شهر ، و یک منطقه تجاری از اولین شهرهایی بودند که به شهرهای ارواح تبدیل شدند.

بیش از 40 فروشگاه به دلیل از دست دادن گردشگری بین المللی بسته شده است و بیش از 30 درصد از مشاغل منطقه – بیش از یک چهارم دفاتر در حال حاضر خالی هستند. همانطور که نیویورک تایمز اخیراً اشاره کرده است ، “شاید بدترین ویرانی مالی طاعون شدیدتر از هر منطقه تجاری در شهر آمریکا بوده است.” اما برخی از گروه های محلی این را فرصتی منحصر به فرد برای احیای محله می دانند و اجازه می دهند در سالهای آینده – با درنظر گرفتن پیاده روهای بیشتر برای مردم محلی و گردشگران – رونق یابد.

ابتکار اولیه سوهو برادوی ، که بخشی از منطقه ، از جمله برادوی ، بین هوستون و کانال ها را در بر می گیرد ، یک طرح “دید عمومی” (با طرح های خیابانی و استراتژی های کپور) را پیشنهاد کرد که باعث کاهش ترافیک محله و منحرف شدن آن جهت می شود. جاده ای مناسب برای عابران پیاده ، اتوبوس و دوچرخه. افزایش فضای پیاده رو و امکانات پیاده (شامل صندلی ها) در برادوی و خیابان بوم ؛ ایجاد سکوهای عمومی در امتداد خیابان پرینس و خیابان هوارد.

به گفته مارک دیکس ، مدیر اجرایی Soho Bid ، از برادوی خواسته می شود تا وسایل نقلیه محلی ، توزیع ، اتوبوس و سایر حمل و نقل را از طریق مترو هلند انجام دهد. بنابراین این طرح بر منحرف کردن ترافیک غیر محلی در اطراف مرز “سوپر بلوک” تشکیل شده توسط سوهو ، نولیتا و ایتالیا کوچک متکی است.

دیکس گفت: “خیابان هایی در اطراف آن بلوک فوق العاده وجود دارد که برای کنترل این ترافیک طراحی شده است ، اما محله های داخل بلوک فوق محله هستند.” “خیابان پرنسس یک خط است. برادوی یک خط است. ما می توانیم برخی از مشکلات قدیمی مربوط به تجارت را حل کنیم.

ارائه ای در مورد نحوه هدایت ترافیک در اطراف “Super Block”

فلش

ارائه ای در مورد نحوه هدایت ترافیک در اطراف “Super Block”

Soho BID

یکی از برنامه های آنها منطقه نزدیک و بالای برادوی در منهتن در خیابان 23 بود که ترافیک را منحرف می کرد: “اگر اکنون به خیابان 23 ، شمال و جنوب بروید ، یک پیاده رو واقعاً بزرگ وجود دارد. اساساً با استفاده از طرح خیابان باز و ایجاد خیابان فضای میدان “

این طرح قبلاً توسط رئیس شهرستان منهتن ، گیل بروئر ، حمایت شده است و می گوید “این طرحی است که همیشه همان منظری بوده که محله سوهو برادوی همیشه می خواسته است ، اما به ویژه هنگامی که ما شروع به بهبودی از این بیماری می کنیم ، بسیار مهم است.”

دیجی ویلیامز ، مدیر توسعه کسب و کار Boxed ، خرده فروش آنلاین با دو دفتر در سوهو ، همچنین فکر می کند که این طرح به تسریع احیای مشاغل محله کمک می کند: آیا این محله ای است که مردم می خواهند به آنجا بروند ، و دلالان و شرکای تجاری ما این کار را انجام می دهند. نیاز به رفتن دارد؟ او گفت: “به همین دلیل است که ما در هشت سال گذشته در سوهو بوده ایم.” به نظر من ، برنامه چشم انداز می گوید این مکانی است که می توانیم در آن بمانیم ، جایی که مردم می توانند به صحبت در خانه افتخار کنند ، جایی که مردم می توانند سخت کار کنند. از زمان بیرون و استراحت خود لذت ببرید. “

تظاهرات Soho BID برای برادوی بین هوستون و کانال

تظاهرات Soho BID برای برادوی بین هوستون و کانال

فلش

تظاهرات Soho BID برای برادوی بین هوستون و کانال

پیشنهاد سوهو

تولید این طرح با ارائه گزارش Envison Soho / Noho آغاز شد ، که تعدادی از مسائل مربوط به کیفیت زندگی را مشخص کرد که باید در سال 2019 مورد بررسی قرار گیرد.

دیکس می گوید: “ما آن لحظه را به تفکر عمیق در مورد موضوعات مشخص شده در Envision Soho / یا گزارش اختصاص دادیم: کمبود فضای سبز ، کمبود فضای باز.” با ظهور خیابان های باز ، شهر واقعاً با استفاده از فضای عمومی و پتانسیل دگرگونی در این لحظه شروع به مبارزه می کند. “این یک فرصت منحصر به فرد بود که محله را برای توسعه پایدار از طریق بهبود و فراتر از آن بر پایه ای ثابت قرار داد.”

این طرح علاوه بر حل مشکلات ترافیکی و عابران پیاده ، فرصت های جدیدی را ایجاد می کند تا به محله های خود امکاناتی بدهد که مکمل “تاریخ فرهنگی غنی ، به ویژه هنرها” است. من فکر می کنم انجام این کار سخت است ، این یک فرصت خوب برای ادای احترام به تاریخ فرهنگی غنی سوهو است.

دیکس گفت که این طرح مستقل از تلاش های شهر برای منطقه بندی مجدد سوهو و نوو ، مناطقی که از اوایل دهه 1970 تحت بازسازی عمده ای قرار نگرفته اند ، تدوین شده است. دولت بلاسیو همچنین به دنبال اضافه کردن هزاران خانه به هزاران خانه جدید است که شامل سفید (80 درصد سفید ، طبق آخرین سرشماری) و صدها واحد مسکونی مقرون به صرفه در منطقه ای حدود 60 درصد بیشتر از متوسط ​​است. منهتن

تمرین در خیابان بروم

تمرین در خیابان بروم

فلش

تمرین در خیابان بروم

پیشنهاد سوهو

همانطور که انتظار می رفت ، طرح سازماندهی مجدد باعث واکنش برخی از مردم محلی شده است که می خواهند محله را یکسان نگه دارند و معلوم نیست که آیا شورای شهر از حمایت کافی برای تصویب این طرح برخوردار است که این شهر ماه ها در حال بررسی آن است. با این حال او اذعان کرد که تعداد آنها برای شکست دیدگاه لوکاشنکو مبنی بر سازماندهی مجدد شهر کافی نیست.

هنوز ، ساکنان قدیمی یا رانندگانی که در برابر ساختمانهای آسمان جان خود را از دست داده اند ، تمایلی به اجازه دادن به پارکینگ خود ندارند ، اما مقاومت برخی افراد در برابر تغییر اجتناب ناپذیر است. این واقعیتی است که هر گروهی که سعی می کنند از فضای عمومی استفاده کنند ، چه در مورد غذای بیرون و چه در خیابانهای باز “کثیف” ، که منجر به درگیری در محله های اطراف شهر شده است ، با آن روبرو خواهند شد.

“من فکر می کنم تفاوت همیشه دشوار است. هر محله دیدگاه های متفاوتی دارد ، اما هدف از این طرح این است که محله برای همه بهتر شود ، از جمله کسانی که زندگی می کنند ، کار می کنند و از آن دیدن می کنند.” “اگر امروز به سوهو آمدید ، احتمالاً یک ترافیک وجود دارد ، ساکنان آن را دوست ندارند. ما از ظهور پادشاه شکایت می کنیم ، از کم تحرکی شکایت می کنیم. ما در حال اضافه کردن ، هنر معمول را اضافه می کنیم ، می رویم برای ایجاد روسازی بهتر و امیدوارم همه ذینفعان Soho این طرح را بیشتر از وضعیت فعلی بپسندند.

ویلیامز ، که بیش از 100 کارمند در Boxed in Soho دارد ، ادامه رشد به عنوان یک منطقه تجاری و منطقه مسکونی را برای آینده محله بسیار مهم می داند: “من فکر می کنم مردم هر وقت چیز جدیدی پیشنهاد می دهید کمی می ترسند.” گفت. او گفت. “مردم از تغییر می ترسند ، اما اگر شما تغییر نکنید ، در نهایت عقب می افتید. چون این کار را نمی کنید ، شما را برمی گردانند و شما را رها می کنند.”

در حال حاضر ، SoHo امیدوار است که بازخورد جامعه را در مورد طرح BID دریافت کند ، با شهردار بعدی و اعضای شورای شهر در مورد نحوه پیشبرد آن صحبت کرده و ترافیک و پارکینگ را مطالعه کند. در همین حال ، شنبه های ماه اکتبر ، یک پروژه آزمایشی موقت تظاهرات عمومی به نام “شاهزاده کوچک پلازا” در خیابان پرینس راه اندازی می شود. روزهای شنبه در برادوی و مرسر در خیابان پرینس اجرا می شود و به روی ترافیک بسته می شود.

شنبه گذشته عکسی از خیابان بروم ایجاد شد

خیابان شنبه شنبه گذشته بازسازی شد

فلش

خیابان شنبه شنبه گذشته بازسازی شد

براندون سوگرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *