برنامه ریزی فاجعه تجاری

امروز به سختی می توان با شنیدن چیزی در مورد برخی بلایای طبیعی اخبار را روشن کرد. در هفته های اخیر، زلزله، طوفان، سیل و آتش سوزی در جنگل ها بوده است. و البته فصل طوفان به نیمکره شمالی رسیده است.

همه ما باید برای بلایا آماده شویم… نه فقط در خانه، بلکه در محل کار شما نیز. حتی اگر فکر می کنید که این هرگز برای شما اتفاق نخواهد افتاد، باید برای رویدادی آماده باشید که “هرگز اتفاق نخواهد افتاد”.

ایجاد یک طرح بلایا در واقع فقط یک برنامه اقدام بلایا است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آنها پرداخته شود:

به همه چیز در دفتر خود نگاه کنید. به این فکر کنید که اگر در دسترس نبود چه اتفاقی می افتاد. شما چکار انجام خواهید داد؟ چگونه ادامه خواهید داد؟

چگونه ارتباط برقرار کرده و از کارکنان خود مراقبت خواهید کرد؟

حقوق و دستمزد… باید اتفاق بیفتد. آیا از خدمات حقوق و دستمزد خارج از سایت استفاده می کنید که بتواند آن حقوق را ایجاد کند؟

آیا سایت جایگزینی وجود دارد که اگر ساختمان شما مناسب نیست، بتوانید آن را اجرا کنید؟ شاید با این ایده که می توانید از فضای دیگران برای ادامه کار خود استفاده کنید، کاری را با ارائه دهنده دیگری انجام دهید.

از کجا می توانید تجهیزات و لوازم را تهیه کنید؟ انواع گزینه های جایگزین را در لیست قرار دهید… هر کسی در منطقه شما ممکن است به مرکز تامین محلی خود برای کامپیوتر و غیره مراجعه کند.

داده ها: از شماتیک های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، سیستم مدیریت را به طور منظم تمرین کنید و آن را در خارج از سایت ذخیره کنید. در نظر بگیرید که آن را چندین مایل دورتر ذخیره کنید … مثلاً ۵۰-۱۰۰ مایل. اگر کل شهر زیر آب است، داشتن یک نسخه در خانه ممکن است کمکی نکند.

نوار ویدئویی برای دفتر شما – شامل کلیه تجهیزات، اثاثیه و لوازم است. در نظر بگیرید که یک کپی از نوار را به نماینده بیمه خود بدهید، همچنین یک کپی را در خارج از سایت (نگاه کنید به شماره ۵ در بالا) و همچنین یک نسخه برای فایل های خود ذخیره کنید. (این یک ایده عالی برای خانه شما نیز است.)

می توانید اطلاعات رایگان بیشتری از جمله الگوهایی برای قرار دادن طرح های خود در www.Ready.gov دریافت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر