برنامه پاپ آپ خیابان باز در اکتبر به برانکس و کوئینز می آید

برنامه پاپ آپ خیابان باز در اکتبر به برانکس و کوئینز می آید


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که مردم نیویورک برنامه محبوب خیابان باز را ادامه می دهند که فضایی خارج از اتومبیل را در خارج از طاعون برای آنها فراهم می کند. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد است که نحوه مدیریت خیابان های باز را بهبود بخشد و همچنین تعداد بیشتری از آنها را در محله های مورد نیاز ایجاد کند. وزارت حمل و نقل (DOT) روز سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از محله های برانکس و کوئینز در این ماه اجرا می شود.

در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر ، برنامه های پاپ آپ شامل اتاق های بازی بدون تماس ، ارائه گیاهان و سرگرمی های موسیقی برای کودکان به آستوریا ، کینگزبریج ، برانکس جنوبی و موت هاون می آید. این کار با آسانسور انجام می شود و دوچرخه های موجود را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و به موتورسواران این محله ها 50 درصد تخفیف در هزینه عضویت سالانه آنها می دهد.

هانک گتمن ، کمیسر DOT می گوید: “خیابان باز نیویورکی ها رابطه خود را با محله خود به طور اساسی تغییر داده است.” ما ضمن ترویج فعالیت های آموزشی و فرهنگی و کمک به همسایگانمان در استقبال رونق دوچرخه سواری در شهرمان ، فضای خود را از خودروها پس می گیریم.

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس منطقه برونکس ، گیل برور ، شهردار منهتن ، رابرت جکسون سناتور ایالتی و آدریانو اسپیلت نماینده کنگره ، همگی از ادامه کار شهر در جهت گسترش و بهسازی خیابان ها تمجید کردند.

یادانیس رودریگز ، عضو کمیته حمل و نقل گفت: “ایمنی دوچرخه سواری بسیار مهم است و امیدوارم با ارائه کارگاه های آموزشی آموزنده ، بتوانیم به دوچرخه سواران اعتماد لازم را برای ادامه دوچرخه سواری بدهیم.” او در تلاش است تا چنین برنامه های فرهنگی و آموزشی را به سایر محله ها برساند.

لیست کامل برنامه ها را در زیر مشاهده کنید.

برنامه اکتبر خیابان باز:

  • 10/8 جمعه پی ام 2-5 به: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون استری لاب یک محیط یادگیری پاپ آپ با یک دوره بدون لمس و یک خیابان است ، با استفاده از گچ و سایر رسانه ها محیط طراحی می کند.
  • 10/9 شنبه پی ام 2-5 به: خیابان باز خیابان الکساندر شامل پیشنهاد گیاهی توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 10/10 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس در آستوریا آزمایشگاه خیابانی شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ است که خیابانی از بازیها ، دوره ای بدون موانع لمسی و محیطی طراحی می کند که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • 16/10/15 شنبه 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس سرگرمی های هنری مختلف ارائه شده توسط سیرک خانواده Bindlestaff
  • 22/10/20 جمعه پی ام 2-5 به: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی آزمایشگاه خیابانی شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ است که خیابانی از ورزش ، دوره ای بدون لمس و محیط نقاشی با استفاده از گچ و سایر رسانه ها ایجاد می کند.
  • 23/10/20 شنبه پی ام 2-5 به: خیابان باز خیابان ویلیس شامل پیشنهاد گیاهی توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • 29/10/20 جمعه پی ام 2-5 به: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge آزمایشگاه خیابانی متشکل از محیط های یادگیری پاپ آپ است که خیابان ورزش را ایجاد می کند ، دوره ای بدون مانع و محیط نقاشی با استفاده از گچ و سایر رسانه ها.
  • 10/30 شنبه پی ام 2-5 به: جاده تبت شامل پیشنهاد گیاهی توسط انجمن باغبانی نیویورک و انواع سرگرمی های هنری توسط سیرک خانواده Bindlestiff

برنامه Open Street در آوریل 2020 به عنوان راهی برای نیویورکی های آسیب دیده از اپیدمی فرصت بیشتری برای معاشرت یا ماندن در خانه اعلام شد. این شهر در حال حاضر دارای بیش از 350 باند کامل یا جزئی خیابان و بیش از 70 مایل است – می توانید همه مکان ها و ساعت ها را در اینجا بررسی کنید.

این برنامه همچنین تعدادی از ابتکارات تحسین برانگیز را ایجاد کرده است ، از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *