برنامه Charlie Crest – بهبود مراقبت های بهداشتی در فلوریدا

چارلی کریست فرماندار فلوریدا است. او می داند که این کشور در مراقبت های بهداشتی تحت رهبری مصرف کننده، اصلاحات Medicaid و نوآوری های زیست پزشکی پیشرو است. اگرچه بیمه درمانی در فلوریدا نسبت به سایر ایالت ها پیشرفته تر است، اما برای بسیاری از ساکنان بسیار گران است. چارلی کرست در حال کار بر روی چهار زمینه بهبود برای ایجاد پوشش مراقبت های بهداشتی و قیمت های بهتر برای ساکنان فلوریدا است.

یکی از اولین چیزهایی که در فهرست فرماندار کریست وجود دارد، مقرون به صرفه کردن خدمات درمانی برای ساکنان فلوریدا است. موضوع اصلی این طرح، مقرون به صرفه کردن داروهای تجویزی است. فرماندار احساس می‌کند با مذاکره با صنعت دارو برای ارائه تخفیف‌های عمیق در داروهای نسخه‌ای، می‌توان پس‌انداز را نصیب کسانی کرد که در پرداخت هزینه دارو با کارت داروی نسخه‌ای مشکل دارند. او به دنبال شرکت‌های دارویی است تا اطلاعاتی در مورد هزینه‌های دارو به مشتریان ارائه دهد و همچنین شرکت‌ها را تشویق کند تا با کمترین و نه بالاترین قیمت‌ها با یکدیگر بمانند. از آنجایی که داروهای کانادایی بسیار ارزانتر از داروهای تجویزی در آمریکا هستند، فرماندار کرست می خواهد راهی برای واردات ایمن داروهای مقرون به صرفه از کانادا ایجاد کند.

بخش دوم برنامه فرماندار کریست، گسترش گزینه های موجود برای گزینه های مراقبت های بهداشتی است، با گزینه های بیشتری نسبت به مراقبت های اضطراری. او به دنبال کاهش تشریفات اداری، ایجاد تسهیلات جدید و افزایش خدمات بهداشتی و درمانی اجتماعی و خانگی است. او همچنین مایل است شاهد بهبود مراقبت های بهداشتی برای جوامع روستایی و مراقبت های اضطراری با کیفیت بالاتر باشد. پس از آن، حاکم با ممنوعیت. او احساس می‌کند که بخش بهداشت باید دوباره تمرکز کند و جراح عمومی ایالت را رهبری کند. جراح عمومی ایالت به یکی از مدافعان اصلی سلامت تبدیل خواهد شد. مسئولیت های این نقش ترویج ابتکارات تغذیه و تناسب اندام در مدرسه و خانه خواهد بود. این امر همچنین آگاهی و مداخله زودهنگام را برای بیماری های روانی و سوء مصرف مواد افزایش می دهد.

بخش پایانی برنامه Charlie Crest تلاش برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی است. او به دنبال بهبود تنظیمات مراقبت های بهداشتی با انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل در مورد پایش و داده های خطا است. استانداردهایی را برای بیمارستان ها برای کاهش عفونت ها تعیین می کند. چارلی کرست از نوآوری برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی برای ساکنان فلوریدا استفاده خواهد کرد. در حالی که سایر نقاط جهان بر مراقبت های بهداشتی ملی متمرکز هستند، فرماندار کرست به دنبال بهبود مراقبت های بهداشتی در حیاط خلوت خود است، اگر برای یافتن پوشش های خاص با قیمت از پیش تعیین شده به کمک نیاز دارید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا ۵۰ درصد از بیمه درمانی خود صرفه جویی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر