برندهای Tilray، (TLRY) – Big 24 News


برندهای Tilray، (TLRY) در آخرین نوبت معاملاتی، ۲۱۸۲۶۵۳۴ سهم معامله شد و میانگین حجم معاملات ۳۶۷۴۵.۵۹ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. TLRY 0.84% ​​تغییر کرد و ارزش سهام خود را که ۳.۶۱ دلار فهرست شده بود، در آخرین جلسه معاملاتی اعلام کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. ارزش بازار آن ۱۵۶۵.۲۶ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

بررسی عملکرد:

TLRY بازده هفتگی ۱۶.۰۸٪ و بازده سالانه -۸۰.۲۳٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۵۳.۳۶- درصد بوده و در ماه ۱۵.۲۶- درصد باقی مانده است. این سهام عملکرد سال گذشته را در -۴۸.۶۵٪ و حدود -۴۸.۲۱٪ در سه ماه گذشته نشان داد. این سهم در ۸۱.۲۴ درصد از بالاترین قیمت ۵۲ هفته ای قرار دارد و با در نظر گرفتن پایین ترین قیمت در ۵۲ هفته، سهم در ۱۹.۵۴ درصد است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی ۳ برای شرکت در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۷.۱۷ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام منفی ۰.۴۱ درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه در نظر گرفته شده و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۲۰.۶۶ درصد. قیمت سهام در امتداد انحراف از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۵۲.۲۱- درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۴۳.۳۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می‌شود و وقتی به بالای ۷۰ می‌رسد، مقدار زیادی خرید می‌شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می‌شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسان نسبت به هفته گذشته ۷.۰۴ درصد باقی مانده و ماه گذشته ۶.۸۵ درصد نوسان داشته است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. امتیاز بتا ۲.۵۵ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.27 است.

سود اسنپ:

بازگشت سرمایه (ROI) -2.30٪ است.