بروکلین با استناد به دستور واکسن کووید نیویورک ، کری ایروینگ را از ورود به شبکه منع کرد.

بروکلین با استناد به دستور واکسن کووید نیویورک ، کری ایروینگ را از ورود به شبکه منع کرد.


شان مارکس ، مدیر کل ، روز سه شنبه گفت که Ban Clin Nets تیم Carrie Irwin را از شرکت کامل در رعایت دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 نیویورک منع می کند.

او از بحث علنی در مورد وضعیت واکسن خودداری کرد ، اما این تصمیم را پس از روزها گمانه زنی در مورد آینده Nets Star Point Guard ، گروهی از بازیکنان NBA در دست بررسی ، گرفت. اظهارات گروه ممکن است درباره وضعیت ایروین مبهم باشد ، زیرا ممکن است کارفرمایان طبق قانون آمریکایی های معلول اجازه نداشته باشند اطلاعات پزشکی مانند مصرف واکسن را به صورت جداگانه به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما به حق شخصی او برای انتخاب احترام می گذاریم.” بیانیه بخوانید “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم تا به صورت پاره وقت در دسترس باشد.”

طبق فرمان شهر نیویورک ، همه کارکنان ، از جمله بازیکنان هر دو در مرکز بارکلیز و میدان مدیسون پارک ، و همچنین بسیاری از طرفداران ، باید شواهدی از واکسیناسیون را نشان دهند. این قانون در حال حاضر در مورد ورزشکارانی که شکاف هایی را که برخی ایالت ها برای بستن مقامات منتخب ایجاد می کنند ، طی می کنند.

نت ها این احتمال را روز سه شنبه بستند و خاطرنشان کردند که یک ورزشکار واکسینه نشده واجد شرایط شرکت در ورزش های از راه دور است و “ادامه شیمی به صورت تیمی مطابق با ارزش های دیرینه ما برای همبستگی و اهدای “

ایروین تاکنون تمام تمرینات تیمی و ورزشهای پیش فصل را از دست داده است. او روز شنبه در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین ماسک از ماسک استفاده کرد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که این ستاره هفت گانه می تواند حداقل بخشی از فصل را از دست بدهد.

غیبت ایروین همچنین از جمله پیامدهای اصلی دستورالعمل های واکسیناسیون شهر نیویورک خواهد بود ، که نشان می دهد نرخ واکسیناسیون در بین گروه های اجباری مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور تصاعدی افزایش می یابد.

گزارش شده است که مانند سایر بازیکنان نت ، کل لیست نیکس واکسینه شده است.

ایروین در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد تا به تیم عنوان بدهد. گفته می شود در صورت عدم بازی در این فصل او تا 15 میلیون دلار ضرر کرده است.

تورها فصل خود را چهارشنبه هفته آینده مقابل میلواکی باکس باز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *