بریتانیا قوانین مراقبت از مرغ قوی تری را پس از موج گرما در نظر می گیرد – اخبار


این اعلامیه به دنبال فراخوانی برای اقدام فوری توسط سازمان های خیریه حیوانات The Humane League UK، Open Cages و Animal Equality UK منتشر شد. وزارت غذا، محیط‌زیست و امور روستایی (دفرا) در نامه‌ای پاسخ داد که «عمیقاً نگران» این مرگ‌ها است و گزارش شده که «تغییرات قابل توجهی در قانون رفاه مرغ قریب‌الوقوع است». انسان انگلستان او گفت. گفته می‌شود که دفرا با «همه راه‌حل‌های پیشنهادی» برای جلوگیری از مرگ‌های غیرضروری بیشتر «به‌دقت مطالعه می‌کند که چه کاری می‌تواند انجام دهد». […] او در حال حاضر بخشی از این ملاحظات است – و در حال ملاقات با سهامداران کلیدی در صنعت طیور برای شنیدن آنچه در حال حاضر انجام می شود، است.

انجمن انسانی بریتانیا توضیح داد که جوجه های گوشتی با رشد سریع از افزایش تولید گرمای بدن رنج می برند، که باعث می شود پرندگان در برابر استرس گرمایی مستعدتر شوند و سطح فشار خون در حال حاضر بالاست.

فشار خون بالا – به ویژه در اطراف ریه ها – و افزایش دمای بدن می تواند باعث گیجی، اسهال، سرگیجه، نارسایی قلبی، تهویه و مرگ جوجه ها شود.

این سازمان به موسسات خیریه توصیه کرده است که قوانین موجود را بهتر اجرا کنند، در طول تابستان فضای بیشتری به جوجه ها بدهند، از تولیدکنندگانی که اجازه موج گرما را در مزارع خود می دهند شکایت کنند و تعهد مرغ بهتر را بپذیرند. یک الزام قانونی باشد

Better Chicken Pledge یک سیاست رفاهی است که هدف آن کاهش چشمگیر رنج جوجه های گوشتی از طریق لقاح، نور طبیعی و فضای بیشتر است.

همچنین برای معرفی روش‌های کمتر دردناک کشتار، ممیزی شخص ثالث و ممنوعیت نژادهای «فرانکنشتاین» که به‌قدری سریع رشد می‌کنند، حتی نمی‌توانند وزن بدن خود را تحمل کنند، پیش‌بینی می‌کند.

تا به امروز، بیش از ۳۳۰ شرکت خدمات غذایی، تولیدی و رستورانی این تعهد را امضا کرده اند، از جمله نام های معروفی مانند Greggs، KFC، Kraft-Heinz، Nandos و Nestlé – بزرگترین شرکت غذا و نوشیدنی در جهان. در جهان. .

موسسات خیریه همچنین توضیح دادند که تهویه بهتر جوجه ها – همراه با استفاده از نژادهای سخت تر و با رشد کندتر – به پرندگان اجازه می دهد تا در طول دوره های گرمای شدید، به طور کلی بهتر سازگار شوند.

Humane UK گفت: “با وجود این، سوپرمارکت های بریتانیا از جمله Morrisons، Tesco، Lidl و Aldi سرسختانه خودداری می کنند و از ثبت نام خودداری می کنند. Aldi و Lidl هر دو تعهداتی در کشورهای دیگر دارند اما در بریتانیا نه.”

یکی از سخنگویان تسکو به Express.co.uk گفت که تمام مرغ های تازه ای که آنها می فروشند مطابق با استانداردهای مراقبت صنعتی تایید شده توسط دولت و همچنین گواهی کیفیت تراکتور قرمز است.

آنها اضافه کردند که گروه های “بهترین”، “ارگانیک” و “RSPCA Safe Room to Roam” Tesco تمام اهداف “تعهد به مرغ بهتر” را برآورده می کنند یا از آنها فراتر می روند و این شرکت متعهد به بهبود مستمر استانداردهای کیفیت و تجمل است.

Express.co.uk برای اظهار نظر با Aldi، Lidl و Morrisons تماس گرفته است.

بیشتر بخوانید: موج گرما در بریتانیا: برای محافظت از جوجه ها در برابر کباب کردن باید اقدام فوری انجام شود

کانر جکسون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Open Cages، مرغ را به عنوان “پخته زنده” توصیف کرد.

آقای جکسون گفت: «علیرغم اطمینان از سوپرمارکت‌های پیشرو ما، بیشتر مرغ‌هایی که در بریتانیا مصرف می‌کنیم، از جوجه‌های فرانکن سریع‌رشد می‌آیند که در شرایط شلوغ و جذاب پرورش می‌یابند.

“بنابراین من بسیار خوشحالم که متوجه شدم چنین پیشرفت های مهمی در مورد این حیوانات انجام شده است.

صدها شرکت آینده‌نگر قبلاً موافقت کرده‌اند که از این شیوه‌ها حمایت کنند.

بنابراین درها برای دولت بریتانیا باز است تا مطمئن شود که ما به عنوان رهبران جهانی در رفاه حیوانات جای خود را خواهیم گرفت.»

لینک منبع