بریج با رفتن به ارتفاعات بیشتر به زنان مدرسه ای می گوید

بریج با رفتن به ارتفاعات بیشتر به زنان مدرسه ای می گویدپل در نیجریه برای دانش آموزان روی پل محقق می شود و از آنها می خواهد در تحصیلات و سایر تلاش های مثبت خود برتری داشته باشند.

این مجموعه ای از سخنرانان است که توسط Bridge Bridge در نیجریه دعوت شده است تا دانش آموزان خود را در روز جهانی دختر امسال تشویق کند.

خانم لولا ایسان ، شریک مشاوره EI و سرپرست خدمات مشاوره نیروی کار (غرب آفریقا) ، گفت که آموزش یک دختر دختر تأثیر دگرگونی بر اقتصاد محلی و جهانی دارد.

او گفت: “آموزش و توانمندسازی دختر بچه فردا نباید یک گزینه باشد. این باید یک استاندارد باشد ، یک شیوه زندگی قابل قبول برای همه. سازمان ملل متحد سالانه روز جهانی کودک دختر را در 11 اکتبر برای ارتقای حقوق دختران در نیجریه و سراسر جهان و برجسته کردن نابرابری جنسیتی جشن می گیرد.

خانم فولکمی فاداهونسی ، مدیر مالی و متخصص ترجمه در یک شرکت املاک و مستغلات ، به دختران بریج و دیگر دختران و زنان جوان نیجریه ای گفت که انتصاب اوکونجو-ایوالا و به رسمیت شناخته شدن جهانی تضمینی است که آنها یک رویا خواهند داشت و به حداکثر می رسند. بخش آنها.

از آنجا که آرزوهای برخی از دختران هنوز زیر سوال می رود ، شکاف جنسیتی جنسیتی باید فراتر از اتصال و دسترسی به دستگاه ها باشد. تنها با پرداختن به نابرابری ها و محرومیت های جغرافیایی و نسلی که به همه اجازه می دهد انقلاب دیجیتالی ایجاد کنند. سوء تفاهم می تواند به اندازه نادانی خطرناک باشد. ”

حق چاپ

همه حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتالی موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی قبلی از پانچ کرد.

مخاطب: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *