“بزرگترین رسوایی پزشکی تاریخ” به هشدارهای کریستین اندرسن، نماینده آلمان، سناتور توجه کرد. رند پل و ورا شراف – بهترین خبرگزاری از بیست


برخی از لحظات زمان را در تاریخ منجمد می کنند و برای کسانی که آنها را تجربه می کنند متبلور می شوند – وزن و اهمیت آنها. یکی از رهبران ارشد اروپا، کریستین اندرسن، نماینده آلمانی پارلمان اروپا، چنین لحظه ای را در زیر تماشا کنید.

او در یک اتهام حیرت انگیز، “کمپین” جهانی واکسیناسیون علیه ویروس کرونا را به صراحت محکوم کرد. “بزرگترین رسوایی پزشکی و بزرگترین جنایت علیه بشریت در تاریخ”.

اندرسون، خطاب به نمایندگان پارلمان اروپا، پاسخ بهداشت عمومی جهانی به کووید-۱۹ و برنامه‌های واکسیناسیونی را که برای وادار کردن مردم به انجام آزمایش‌های بتا روی پای نخبگان جهانی اجرا شده است، ارائه کرد.

وی همچنین اظهار داشت که نخبگان جهانی “بی وجدان” از این بحران برای پیشبرد دستور کار سخت خود استفاده می کنند که شامل واکسیناسیون اجباری و طرح های گذرنامه دیجیتال است.

این یک بیانیه بسیار تاثیرگذار است که توسط یک سیاستمدار منتخب بیان شده است، اما او تنها کسی نیست که این کار را می کند. در سطح جهانی، ما شاهد تبدیل شدن دیگران در دولت، پزشکی و علم به یک قهرمان برای افشاگران هستیم. در ایالات متحده، رند پل مسئول کشف حقیقت در مورد واکسن های کرونا بوده است. تبادل گرم دیگری بین د. فائوچی و سناتور رند پل در زیر. آیا آنها از علم و مهمتر از آن پول پیروی می کنند؟

همچنین ممکن است مناسب باشد به هشدارها در مورد شباهت های شوم بین عواقب استبداد پزشکی امروز برای واکسن های کووید-۱۹ و هولوکاست توجه کنیم. بشنوید ورا شارو، بازمانده هولوکاست، درباره این پرونده صحبت کند و توضیح دهد که آشویتس با آشویتس شروع نشده است!

شما چی فکر میکنید؟ آیا برنامه‌های واکسیناسیون ویروس کرونا (گاهی اجباری) برای مردم «بزرگ‌ترین جنایت علیه بشریت است که تاکنون انجام شده است؟» در صورت صحت، آیا مسئولین پاسخگو خواهند بود؟ و اگر کووید در فصل آنفولانزا در پاییز آینده بازگردد – آنها دوباره سعی خواهند کرد برنامه‌های واکسیناسیون جدید را اجرا کنند.

بسیاری بر این باورند که اگر تعطیلات اجباری کرونا بازگردد، مشکلی به وجود خواهد آمد. رانندگان کامیون کانادایی را به خاطر دارید؟

برای تماشای امروز ویدیوهای بیشتری را تماشا کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.