بسیاری از زندانیان زن از جزیره ریکرز تخلیه می شوند

بسیاری از زندانیان زن از جزیره ریکرز تخلیه می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به زندان های شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت زندان بحران است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر برای حذف “تقریباً همه زنان و هویت های انتقالی” از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

رز ام از جزیره رایکرز. 230 زندانی در مرکز سینگر به مرکز اصلاحی و تاکونیک بدفورد هیلز ، 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی است و “به بهبود مسائل مربوط به پرسنل ، محدودیت ظرفیت و امنیت صدها بازداشت شده کمک خواهد کرد.” رز م. هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده بازگشایی می شود یا خیر.

زندانیان در زندان های زنان مدتهاست که از شرایط غیربهداشتی ، کمبود منابع پزشکی و آزار و اذیت نیروهای امنیتی خبر می دهند. در سال 2017 ، دو زن به اتهام تجاوز و سوء استفاده مکرر از افسران اصلاحی در زندانی به نام روزی ، به مبلغ 1.2 میلیون دلار متهم شدند.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان ، که پیشرو کمپین بستن زندان زنان بود ، از این تصمیم استقبال کرد و از شهر خواست زندانیان زن را آزاد کند که می توانند به عنوان گزینه های جایگزین حبس عمل کنند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این جایی بود که مادران ، دختران و خواهران ما به شدت آسیب دیدند و بسیاری از آنها مورد آزار قرار گرفتند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان در سال 1988 افتتاح شد و دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی و اخیراً مرکزی برای زنان تراجنسیتی بود. در سال 2019 ، للین پولانکو ، یک زن 27 ساله ترنسجندر که با قرار وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و مواد مخدر سطح پایین بازداشت شده بود ، در یک واحد جدا شده در یک منطقه مسکونی مرده پیدا شد. این شهر خانواده پولانکو را با مبلغ 5.9 میلیون دلار مستقر کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون رایکرز قرار می گیرد ، به درمان در وستچستر دسترسی دارد.

یک اطلاعیه اصلاحی توسط اداره اصلاح و تربیت صادر می شود تا حمل و نقل روزانه اعضای خانواده و بستگان بازداشت شدگان را روزانه و دو بار در ایستگاه های اتوبوس در هر دو شهر ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *