بعدا کجا پخش میشه؟ – اخبار بزرگ ۲۴


خوب، وقت آن رسیده است که عاشقان مد شیکاگو از نمایش مورد علاقه خود دوری کنند. ویل در جولای ۲۰۲۲ ایالات متحده را ترک خواهد کرد. این نمایش توسط دیک ولف ارائه شد و یکی از محبوب ترین ها بود.

شیکاگو با فصل ششم این سریال اخیراً در NBC منتشر شده است و این سریال تا فصل هشتم پخش خواهد شد.

در نتفلیکس ایالات متحده آمریکا، فصل ۱ تا ۵ مدرسه مد شیکاگو در سال ۲۰۲۱ مجوز گرفت، زمانی که گزارشی دریافت کردیم مبنی بر اینکه نتفلیکس چندین فصل را مجوز می دهد. به تدریج فصل ۱ تا ۵ این سریال وارد نتفلیکس در سراسر جهان شد.

اکنون، یک سال کامل بعد، ما از لیست حذف ژوئیه ۲۰۲۲ خبر داریم که تمام فصول مد شیکاگو ۱ تا ۵ قرار است در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ خدمات خود را ترک کنند. این بدان معناست که این معامله کوتاه مدت است و انتشار سریال ادعا می‌کند که ما نمی‌توانیم فصل را تماشا کنیم. Sixth of Chicago Med on Netflix.

مد شیکاگو خروج از نتفلیکس در ژوئیه 2022: کجا پخش خواهد شد؟

آیا شیکاگو مد بین المللی نتفلیکس را ترک می کند؟

تاریخ حذف برای همه مناطق اعمال نمی شود. با این حال، این پیشنهاد در بسیاری از مناطق منقضی می شود مگر اینکه نتفلیکس این پیشنهاد را در برخی مناطق خاص گسترش دهد. در بریتانیا، مجوز در ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ منقضی می شود.

همچنین بخوانید – فصل ۵ همه آمریکایی ها در نتفلیکس منتشر شد

بازیگر مد شیکاگو

گروه نمایش پزشکی مد شیکاگو شامل چندین هنرمند برجسته مانند الیور پلات در نقش دکتر است. دانیل چارلز، اس. آباتا مرکرسون در نقش شارون گادوین، یایا داکوستا در نقش پرستار اپریل سکستون، مرلین بارت در نقش مگی لاکوود، توری دویتو در نقش دکتر. ناتالی منینگ و نیک گلفوس در نقش دکتر. ویل هیلستد و دومینیک رینز در نقش دکتر. کروکت مارسل و برایان تی در نقش دکتر. اتان چوی.

کارگردانی این نمایش بر عهده درک هاس، مایکل برانت و مت اولمستد است. مد شیکاگو این در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد و اکنون در فصل ششم آن است.

می دانیم که دلت برای بازیگران تنگ خواهد شد و در نتفلیکس ظاهر خواهید شد. بنابراین،

مد شیکاگو خروج از نتفلیکس در ژوئیه 2022: کجا پخش خواهد شد؟

مد شیکاگو را کجا ببینیم؟

ما خبر خوبی برای شما داریم، مد شیکاگو مدت هاست که در خانه بی پایان خود بازی می کند. بله، ما به Peacock اشاره می کنیم که فصل های ۱ تا ۷ سریال را در دو سطح برتر و پشتیبانی از تبلیغات پخش می کند. شما همچنین می توانید نمایش را در Hulu پیدا کنید. اما NBC اخیراً محتوای خود را از Hulu حذف کرده است، بنابراین ممکن است برنامه را در اینجا پیدا نکنید.

بنابراین، آیا برای بقیه فصل ها هیجان زده اید؟ و آیا دلت برای مد شیکاگو در نتفلیکس تنگ خواهد شد؟ بدانیم!