بلندترین آسمان خراش جهان به بالا رسید خبرگزاری شیعه افغانستان افغانستان


افغانستان – باریک ترین آسمان خراش جهان خودت را پیدا کن همراه خود قله ۴۳۵ متر (۱۴۲۸ فوت) در نیویورک پایان دادن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به بلندترین آسمان خراش مسکونی روی زمین غرب تغییر کرد.

به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، نازک ترین آسمان خراش جهان، ۱۱۱ West 57 کدام ممکن است به برج Steinway نیز شناخته شده است، پایان دادن شد.

برج استینو همراه خود قله ۴۳۵ متر، پس اجتناب کرده اند برج مرکزی پارک ۴۷۲ متری (۱۵۵۰ فوتی) دومین آسمان خراش بلند نیمکره غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلندترین برج مسکونی روی زمین غرب است. آسمان خراش های بیش اجتناب کرده اند ۳۰۰ متر (۹۸۴ فوت) شناخته شده به عنوان آسمان خراش های فوق العاده بلند شناخته می شوند.

برج ۸۴ طبقه Steinow کدام ممکن است در مجموع ۶۰ واحد را برای ادغام کردن تبدیل می شود، اجتناب کرده اند آسمان خراش عصر طلایی منهتن تحت تأثیر قرار گرفت شده است.

این ساختمان علاوه بر این برای ادغام کردن منصفانه استخر ۲۵ متری (۸۲ فوتی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر چشم اندازها باشکوه شبیه تجهیزات گلف بدنسازی همراه خود تراس را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه اتاق غذاخوری شخصی است.

این آسمان خراش در محله منهتن شهر نیویورک قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط معماران SHoP طراحی شده است. قالب مونتاژ این سازه برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ گفتن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مونتاژ آن در سال ۲۰۱۴ تحریک کردن شد.

گرگ پاسکاریلی، معمار ارشد این نمایندگی، اظهار داشت: “شناخته شده به عنوان نیویورکی‌ها، ما فوق العاده مفتخریم کدام ممکن است تصویر جدیدی را به جاده افق شهر اضافه می‌کنیم.”
نازک ترین آسمان خراش جهان همراه خود نسبت مقیاس ۲۴:۱ باید همراه خود بالاترین از دوام بتن دنیا ساخته شود به همان اندازه توانایی داشته باشد وزن شخصی را تحمل تدریجی.

نمای برج همراه خود ظاهری پرنده شبیه بازسازی شده است کدام ممکن است به صورت لاغر دار دیده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصالح به کار گذشت در نمای آن خشت (مرتب سازی سفال) است کدام ممکن است در نورهای مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند زوایای مختلف دیده تبدیل می شود، رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس بازخورد را تنظیم می دهد همراه خود این جاری، دید عقب آسان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان منصفانه مستطیل بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باریک به نظر می رسد تبدیل می شود.

مایکل استرن، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران این ماموریت، اظهار داشت: «پایان دادن روبنای برج استاین وی منصفانه سطح عطف مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساز است. ما اجتناب کرده اند طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مونتاژ این ساختمان فوق العاده مفتخریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحالیم کدام ممکن است تحریک کردن ثمرات مناسب آن اجتناب کرده اند جمله نصب قریب الوقوع تاج تزئینی آن را همراه خود نیویورکی ها به اشتراک بگذاریم.

همراه خود این جاری، قیمت آپارتمان {در این} آسمان خراش فقط چهره آن نیست. قیمت هر واحد {در این} برج از هفت.۷۵ میلیون دلار برای منصفانه سوئیت به همان اندازه ۶۶ میلیون دلار برای منصفانه پنت هاوس متغیر است.