بمب های حقیقت کووید؟ آیا ماکرون واقعا دیوانه است؟ فایزر اعتراف می کند که Vax را به درستی آزمایش نکرده است؟


داستان های کووید امروزی بسیار زودگذر هستند. آخرین چیزی که مردم می‌خواهند یادآوری جنگ‌های اطلاعاتی کووید و بسیاری از «بمب‌های حقیقت» است که بیرون رفته و روایت سنگین جهانی کووید را نابود کرده‌اند.

در ایالات متحده، آخرین عامل بازدارنده «بمب حقیقت» جراح عمومی فلوریدا بود که به جوانان هشدار داد واکسن‌های mRNA کووید-۱۹ را دریافت نکنند. اما “بمب های حقیقت” همچنان در حال ریختن هستند، اگرچه تعداد کمی از آنها به آنها توجه می کنند. تعداد کمی از اتحادیه اروپا را ترک می کنند.

نامزد ریاست جمهوری بهار گذشته، ژان لاسال، کرسی خود را به عنوان نماینده پارلمان پیرنه آتلانتیک در جریان انتخابات پارلمانی پس از آن رها کرد. و حالا در رأس جنبش «مقاومت» که خود بنیان نهاد، در روزهای اخیر مصاحبه ای انجام داد که گزیده هایی از آن بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت. او به طور خاص به واکسن های ضد ویروسی اشاره می کند که او را عامل بسیاری از جراحی های قلبی می داند که از ابتدای سال تاکنون انجام داده است. اینجا (به زبان فرانسوی) بیشتر بیاموزید.

در همان زمان، این مقام منتخب سابق تاکید کرد که امانوئل مکرون به مردم فرانسه دروغ گفته است که واکسینه نکنند. او ادامه می دهد که تعداد زیادی از وزرا و معاونانش در مجلس شورای ملی بیشتر نیست. این سخنان که توسط فعالان ضد واکسیناسیون بازتاب و استقبال شد، به طور گسترده در شبکه های اجتماعی بسیج شد. این اظهارات، که با هیچ مدرکی پشتیبانی نمی شود، تغییری را که چندین سال پیش توسط ژان لاسال آغاز شد، تأیید می کند. مواضع اتخاذ شده را با لهجه های توطئه آمیز چند برابر کرد.

توییتر به سرعت در حال گسترش است تا رئیس جمهور مکرون را وادار به انجام آزمایشی کند تا ببیند آیا قبلاً واکسینه شده است یا خیر. اتهامات مشابهی علیه دیگر رهبران در سراسر جهان مطرح شده است. شرح انگلیسی این مصاحبه توسط ژان لاسال را در زیر ببینید.

در اینجا پست اصلی توییتر این مصاحبه جزئی با ژان لاسال و در اینجا مصاحبه کامل (به زبان فرانسوی) است.

برای روشن شدن، سیم صحیح را گزارش دهید اظهارات ژان لاسال قابل تایید نیست. با این حال، از آنجایی که رئیس جمهور مکرون مردم فرانسه را با اقدامات شدید برای واکسیناسیون علیه ویروس کووید-۱۹ تحت فشار قرار داده است، زیرا بسیاری معتقدند که آنها عوارض جانبی زیادی را تجربه کرده اند، حداقل کاری که او می تواند انجام دهد این است که تئوری های توطئه را “حذف” کند” و آزمایشی را انجام دهد. وضعیت واکسیناسیون خود را تأیید کنید آیا او این کار را انجام می دهد؟

یک بمب واقعی دیگر در اتحادیه اروپا در مورد تایید واکسیناسیون؟

در طول یک جلسه استماع در مورد واکنش اتحادیه اروپا به COVID-19، Janine Small، رئیس بازارهای پیشرفته بین المللی Pfizer، اعتراف کرد که واکسن او قبل از انتشار عمومی در مورد توانایی آن در جلوگیری از انتقال Covid-19 هرگز آزمایش نمی شود. پاسخ به یک سوال هلندی تست نشده است. رابرت “راب” راس، سیاستمدار و نماینده فعلی پارلمان اروپا.

وقتی از راس پرسیده شد که آیا واکسن کووید فایزر تا به حال برای جلوگیری از انتقال آن قبل از رسیدن به بازار آزمایش شده است، اسمال با لبخند پاسخ داد: به ما گفته اند وارد بازار شویم… درست است؟ ” بازار.

او ادامه داد: ما باید واقعاً با سرعت علم حرکت کنیم تا واقعاً بفهمیم در بازار چه می‌گذرد.

از سوال مشخص نشد خانم اگر منظور واکسن Pfizer BioNTech (BNT162b2) است که تحت مجوز استفاده اضطراری مجاز است، یا واکسن Comirnaty، یک واکسن مورد تایید FDA، کوچک است. تحت مجوز استفاده اضطراری، واکسن را نمی توان اجباری کرد. طبق مقاله ای در اوت ۲۰۲۲، واکسن کووید-۱۹ Pfizer BioNTech (BNT162b2): آنچه باید بدانیددر این بیانیه آمده است که “تأثیر کمی از واکسن در انتقال” برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد.

رابرت “راب” راس (پارلمان اروپا) را در ویدئوی زیر مشاهده کنید که با Janine Small Pfizer تبادل نظر می کند، زیرا او اذعان می کند که واکسن او قبل از انتشار عمومی به درستی آزمایش نشده است. بهانه؟ خوب، پاسخ جانین اسمال این بود: “ما باید با سرعت علم حرکت می کردیم.”

بمب‌های حقیقت بیشتری در مورد واکسن‌های ویروس کرونا پرتاب می‌شوند. متاسفانه علاقه کم است. تأثیر آموزش مردم برای پذیرش دستورات حکومتشان خوب است. دفعه بعد – و دوباره وجود خواهد داشت – بیشتر آنها فراموش خواهند کرد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.