بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart کمبود کشتی را کاهش می دهند

بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart کمبود کشتی را کاهش می دهند


کاخ سفید می گوید بندر لس آنجلس ، UPS ، FedEx و Walmart متعهد هستند که 24 ساعت شبانه روز کار کنند تا کمبود زنجیره تامین را که تهدید ناپدید شدن هدایا در زیر درخت کریسمس واشنگتن است ، برطرف کند.

حامیان رئیس جمهور بایدن با افزایش تاخیرهای حمل و نقل بین المللی وعده ها را دادند. از این هفته ، نزدیک به 100 کشتی کانتینری بزرگ در ساحل لس آنجلس در حال توقف بوده و قادر به تخلیه بار خود نیستند.

یک مقام اداری در بایدن با پیوستن به بندر لانگ بیچ در مجاورت ، که حدود سه هفته پیش به برنامه شبانه روزی تغییر کرد ، گفت: “بندر لس آنجلس خدمات 24 ساعته و 7 روزه را اعلام می کند.”

این مقام مسئول گفت مجتمع بندری لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی خود به عنوان یکی عمل می کنند.” این بندر حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی را به ایالات متحده حمل می کند.

روز جمعه ، 1 اکتبر 2021 ، ظروف در بندر لس آنجلس در لس آنجلس انباشته می شوند.
AP Photo / J C Hong

این مقام مسئول گفت: “از آنجا که زنجیره تأمین اساساً متعلق به بخش خصوصی است ، بخش خصوصی باید برای حل این مسائل اقداماتی انجام دهد.”

“Walmart ، یکی از سه شرکت بزرگ حمل و نقل در کشور ، FedEx و UPS – متعهد شده است که در وقت فراغت خود 24 ساعته و 7 روز کار کند.”

این مقام گفت که انجمن بین المللی ساحل دریایی و انبارداری بنادر ساحل غربی “تعهد کرده است که می تواند 24 ساعته و 7 روز کار کند”.

راننده United Parcel Service Corporation (UPS) بسته را در روز دوشنبه 30 نوامبر 2020 در محله لینکلن پارک شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده منتشر می کند.
UPS ، Walmart و FedEx در ساعات کاری کار خواهند کرد.
از طریق کریستوفر دیلتز / بلومبرگ گتی ایماژ

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد.

مقامات هشدار دادند که این تغییرات کافی نیست.

“اینها تعهدات کلیدی هستند ، اما زمانی کارآمدتر می شوند که هر شرکت خصوصی در زنجیره تأمین همان کار را انجام دهد. ما در حال حاضر به دنبال افزایش ساعات تردد کامیون و بار و همچنین کمک به موانع هستیم. “

کامیون های FedEx در 22 سپتامبر 2021 در مرکز حمل و نقل FedEx در لس آنجلس ، کالیفرنیا پارک شده اند.
مشخص نیست که چگونه تعداد ساعت های کار شده توسط کارکنان FedEx ، UPS و Walmart به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد.
ماریو تاما / گتی ایماژ

دلایل مشکلات حمل و نقل قابل بحث است. برخی از کارشناسان اشاره می کنند که تردد کانتینرها رو به افزایش است و بیشتر و بیشتر مردم به صورت آنلاین خرید می کنند. مفسران بایدن خاطرنشان می کنند که برنامه های سخاوتمندانه محرک COVID-19 و کمبود نیروی کار و پست های کارفرمایان سطوح گزارش نشده ای داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *