بنن با یک سخنرانی مهم فدرال رزرو را نابود می کند – ۲۰ داستان برتر


https://trendingpolitics.com/watch-bannon-shreds-federal-reserve-in-incredably-important-speech-wiley/

فدرال رزرو چه می کند؟ در تئوری، ماموریت دوگانه پایین نگه داشتن تورم و افزایش نرخ اشتغال به منظور ارتقای “عملیات موثر اقتصاد آمریکا” را بر عهده دارد.

صفحه درباره این هدف، آنچه که قرار است انجام دهد و نحوه انجام آن در تئوری توضیح می دهد، مشروط بر اینکه فدرال رزرو:

  • سیاست های پولی دولت را مدیریت می کند ارتقای حداکثر اشتغال، ثبات قیمت ها، و نرخ بهره بلند مدت معتدل در اقتصاد ایالات متحده؛
  • ثبات سیستم مالی را تقویت می کند به دنبال کاهش و مهار خطرات سیستمیک از طریق نظارت فعال و تعامل در ایالات متحده و خارج از کشور است.
  • ایمنی و یکپارچگی موسسات مالی فردی را ارتقا می دهد تأثیر آن را بر سیستم مالی به عنوان یک کل نظارت می کند.
  • افایمنی و کارایی سیستم پرداخت و تسویه اوستر از طریق خدمات به صنعت بانکداری و دولت ایالات متحده که معاملات و پرداخت های دلاری را تسهیل می کند. و
  • حمایت از مصرف کننده و توسعه جامعه را ترویج می کند از طریق نظارت و بررسی متمرکز بر مصرف کننده، تحقیق و تجزیه و تحلیل مسائل مصرف کننده و روندهای نوظهور، فعالیت های توسعه اقتصادی جامعه، و اجرای قوانین و مقررات مصرف کننده.

خوب، استیو بنن، مشاور سابق ترامپ در کاخ سفید، یکی از مغز متفکران پشت سر پیروزی ترامپ در سال ۲۰۱۶ و مردی که پشت بسیاری از سیاست های ترامپ در جناح راست جدید قرار دارد، دیدگاه متفاوتی نسبت به آنچه که فدرال رزرو انجام داد، دارد: نظر او ابزاری است که مورد استفاده قرار می گیرد. توسط گروه کوچکی از بانکداران برای ثروتمند شدن به هزینه مردم.

علاوه بر این، به گفته بنن، زمان آن رسیده بود که فدرال رزرو را موشکافی نکنیم و بفهمیم که چه ترفندهایی در ترازنامه انجام می دهد، بلکه باید یک بار برای همیشه به آن پایان دهیم و قدرت بازگرداندن پول را به مردم آمریکا و آنها بدهیم. نمایندگان

این اظهارات زمانی بیان شد که بنن، بانکدار سابق گلدمن ساکس، در جریان سخنرانی در CPAC در تگزاس به فدرال رزرو حمله کرد و گفت:

۰.۵ درصد از شهروندان این کشور دارایی بیش از کمترین ۹۰ درصد دارند. همه اینها در ۱۰ سال گذشته از سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاده است. به هر حال، فدرال رزرو متعلق به مردم آمریکا نیست، این بانک مرکزی است که متعلق به ۲۴ کارگزار بزرگ، جی پی مورگان، گلدمن ساکس و مورگان استنلی است. چگونه کار می کند

در آن زمان بنن گفت که باید به فدرال رزرو پایان دهیم و گفت:

ما به حسابرسی فدرال رزرو نیاز نداریم، ما باید به فدرال رزرو پایان دهیم. فدرال رزرو قدرت او و مردم آمریکا و نمایندگان منتخب ما را غصب کرد. و خیر، رضایت حاکمان را ندارند. ما رعایت نخواهیم کرد. ما تسلیم نخواهیم شد. و باید تمام شود.