بنیانگذار فیس بوک و دیگران به دلیل جرایم سایبری در Quara زندانی شدند

COURT LOGO (LAW)خالق آن ، یاتو شریف 21 ساله ، یک کلاهبردار است فیس بوکمارک زاکربرگ به دلیل کلاهبرداری از کاربران یک وب سایت اتصال به اینترنت زندانی شده است.

فرمانده منطقه ای ایلینوی کمیسیون جنایات اقتصادی و مالی روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که محکومیت پنج نفر دیگر به جرم سایبری را نیز تایید کرده است. آنها Oguntoinbo Oluwatobi ، Taiwo Akinemi ، Adebayo Adola ، Adedoin Olayinka و Yusuf Abiodun هستند.

کلانتر ، اولواتوبی ، آکینیمی و آدیولا پیش از محمد عبدالغفار متهم شدند ، در حالی که اولینکا و ابیودون پیش از آدینیکه آکینپلو احضار شدند. هر دو قاضی از دادگاه عالی ایالت کوارا هستند.

متهمان به اتهامات جداگانه خود اعتراف کردند.

EFCC از دادگاه خواست اعترافات و اعترافات متهمان را بپذیرد و مجرم را محکوم کند ، همچنین شواهد ارائه شده علیه آنها ، از جمله تجهیزات مورد استفاده برای ارتکاب جنایت.

قاضی عبدالغفار کلانتر را به اتهام کار همزمان در هیئت امنا به شش ماه حبس تحت یک و دو مورد محکوم کرد.

به گفته قاضی ، حکم تعلیق شده است ، اما متخلف به مرکز بازداشت معرفی می شود.

قاضی همچنین دستور داد که اولواتوبی به شش ماه زندان محکوم شود و در موارد شماره یک و دو تعلیق شود.

او آکینیمی را به شش ماه حبس محکوم کرد و به دولت فدرال دستور داد تا تویوتا کرولا ، لپ تاپ و یک آیفون 11 پرو را توقیف کند.

دادگاه وی را به شش ماه حبس محکوم کرد که به حالت تعلیق درآمد و او به حبس مشابه ادیولا محکوم شد.

همچنین ، قاضی آکینپلو اولایینکا به اتهام یک و دو مورد به شش ماه زندان و در هر مورد به مبلغ 200 میلیون پوند جریمه محکوم شد.

قاضی ابیودون را به شش ماه زندان و 200 هزار روپیه جریمه محکوم کرد. ،،

حق چاپ

همه حقوق محفوظ است. این مطالب و سایر محتوای دیجیتالی موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، پخش ، بازنویسی یا توزیع مجدد به طور کامل یا جزئی بدون اجازه کتبی قبلی از پانچ کرد.

مخاطب: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *