بهترین آهنرباهای لینکدین برای بازاریابی ورودی B2B – 20 داستان برتر


LinkedIn LinkedIn Lead Magnet

آهنرباهای سرب یک استراتژی بازاریابی ورودی امیدوارکننده به عنوان بخشی از بازاریابی محتوای موفق هستند. هنگامی که در پلتفرم های تجاری مانند لینکدین هستید، می توانید از این روش ها برای به دست آوردن شرکای تجاری امیدوارکننده با ارائه اطلاعات و محتوای مرتبط به مخاطبان هدف خود استفاده کنید.

چگونه یک کمپین بازاریابی ورودی B2B موفق ایجاد کنیم؟

ایجاد یک آهنربا خوب و بازاریابی درونگرای موفق چالش برانگیز است، اما غیرممکن نیست. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، خدمات رشد دیجیتال برای استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های کوچک و متوسط https://www.demandbay.io/ آنها تجربه و دید حرفه ای برای درک اینکه چه محتوایی برای مخاطب هدف شما مناسب است و کجا باید استفاده شود را دارند.

اگر شما علاقه مندید یک B2B موفق ایجاد کنید استراتژی های بازاریابی ورودیدر اینجا اطلاعاتی وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند.

آهنربای سربی چیست؟

همه ما هنگام مرور اینترنت یا حتی آفلاین با آهنرباهای سربی مواجه شده ایم. این روزها، تقریباً هر بار که برای یک خبرنامه برای یک فروشگاه آنلاین ثبت نام می کنیم، این اتفاق می افتد.

 • این یک آهنربای اصلی است پیشنهاد رایگان که مشتریان می توانند برای اطلاعات خود از آن استفاده کنند، مانند آدرس یا آدرس ایمیل آنها.

با این حال، آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. ما احتمالاً این را از طریق استفاده خودمان می دانیم: خبرنامه ها هرزنامه را به صندوق ورودی ما ارسال می کنند و ما اغلب بلافاصله پس از استفاده از یک ویژگی وعده داده شده، مانند کد تخفیف، اشتراک خود را لغو می کنیم. در عوض، آهنرباهای سربی باید به عنوان یکی استفاده شوند بازاریابی داخلی استراتژی

بازاریابی درونگرا چیست؟

بازاریابی درونگرا اصطلاحی است که آن را توصیف می کند اطلاعات جالب و مرتبط را در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهید به این امید که با خدمات شما آشنا شده و فعالانه به دنبال آن باشند.

به‌جای اینکه روز مشتریان را به‌طور «تهاجمی» با تبلیغات قطع کنیم، هدف ما ارائه محتوایی است که علاقه آنها را به خدمات مورد نظرشان برانگیزد.

آهنرباهای سرب به عنوان یک استراتژی بازاریابی داخلی

امروزه وقتی از این روش استفاده می کنیم، بازاریابی سرنخ موفق موثرتر است برای ایجاد یک تبادل طولانی مدتبه عنوان مثال، با ارائه مداوم محتوای با کیفیت بالا به مشتریانی که از قبل علاقه مند به دیدن آن هستند.

 • به این ترتیب می توانیم از آن استفاده کنیم اصل مخالفت. وقتی به مشتریان چیز مفیدی را رایگان می دهیم، مشتریان احساس می کنند که به ما مدیون هستند. این باعث می شود که آنها بیشتر از خدمات پولی استفاده کنند نظرتو برگردون

مشوق‌های کوتاه‌مدت، مانند کدهای تبلیغاتی، یک شروع عالی هستند. با این حال، استفاده از بازاریابی درونگرا موثر است بازاریابی محتوا، استراتژی های بهینه سازی موتورهای جستجو، و هزار حضور در شبکه های اجتماعی به طور مداوم مشتریان بالقوه را در معرض اطلاعات مورد نظر خود قرار دهید.

چه چیزی LinkedIn را به معدن طلایی برای بازاریابی ورودی B2B تبدیل می کند؟

لینکدین چیزی بیش از یک پلتفرم برای ارائه نمونه کارها در هنگام جستجوی شغل جدید است. با موفقیت تبدیل شد یک پلتفرم رسانه اجتماعی با هدف کسب و کار با اخبار کسب و کار، شبکه، و فرصت های مشارکت در هر گوشه و کنار. در اینجا، کارمندان بالقوه و همچنین سایر شرکت ها به طور فعال به دنبال محتوا و کارمندان بالقوه مرتبط با خدمات خود هستند.

با این تمرکز تجاری، می توانید به طور موثر با تصمیم گیرندگان در سایر مشاغل ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشید مخاطبانی که از قبل بر روی خدمات شما متمرکز شده اند و/یا کسب و کار شما را به جلو می برند.

نمایه تجاری LinkedIn به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید مطالب را منتشر کنیدمانند مقالات وبلاگ و با سایر متخصصان تجارت تعامل داشته باشید از طریق گروه های ارتباطی لینکدین یا با نوشتن توصیه هایی برای دیگران.

علاوه بر این، مانند روش های هدفمند تبلیغات لینکدین تصحیحش کن اطلاع رسانی به طرف های مربوطه از کسب و کار و خدمات خود آسان تر است.

الزامات برای آهنرباهای سرب موفق در بازاریابی B2B

محتوایی که از طریق لینکدین ارائه می کنید، پیوندی است که بین خود و مشتریان و شرکای بالقوه ایجاد می کنید. باید باشد لطفا برای نیازهای خود فورا تماس بگیرید ایجاد اعتماد به نفس و انگیزه کسی که با کسب و کار شما تعامل دارد و در دراز مدت، شراکتی را پیشنهاد دهید که به نفع هر دو طرف باشد.

محتوایی که تولید می کنید باید:

 • برای ایجاد اعتماد و اقتدار خود را به عنوان یک متخصص برجسته در زمینه خود معرفی کنید.
 • پست های جدید مکرر را معرفی کنید تا به منبعی تکراری برای مخاطبان خود تبدیل شوید.
 • نسبت به طیف وسیعی از خدمات و تجربیات خود آگاهی ایجاد کنید.
 • از مخاطبان هدف خود دعوت کنید تا با محتوا و کسب و کار شما تعامل داشته باشند.

بسیاری وجود دارد انواع مطالب و موضوعات که برای این اهداف مناسب هستند. می توانید ارسال کنید:

 • نظرات شما در مورد روند صنعت
 • راهنما و راهنما
 • داستان های الهام بخش و انگیزشی
 • نمونه هایی از اینکه چگونه کسب و کار شما بر چالش ها غلبه کرده است
 • اشتباهات و مشکلات رایج و نحوه اجتناب از آنها را شرح می دهد
 • محتوای توضیحی و تحقیقات صنعتی
 • نمای عمیق شرکت
 • محتوای تعاملی و سرگرم کننده

به طور کلی این محتوا باید باشد مخاطب هدف خود را مطابقت دهید و بودن عاقل:

 • این هستصدمه، بیا دیگهعبور آرهبه سمت نفت و هاسی برای مصرف.

نتیجه

لینکدین به عنوان پلتفرم رسانه اجتماعی پیشرو در کسب و کار، مکان مناسبی برای یک آهنربای بزرگ B2B است. تمرکز هدف آن برای شما مخاطبان هدف حرفه ای و تصمیم گیرندگان تجاری شریک بالقوه را فراهم می کند. محتوای مرتبط در اینجا پخش می شود و تعاملات می تواند به سناریوهای برد-برد برای بسیاری از مشاغل منجر شود.

آژانسی که خدمات رشد دیجیتالی را برای کسب و کارها ارائه می دهد، می تواند به شما در تحقیق در مورد مخاطب هدف، ایجاد نوع مناسب محتوا و سایر استراتژی های بازاریابی ورودی برای نیازهای فردی شما کمک کند.